0
clear
  • 20pcs/многу 15EDGRC 3.5 MM 2/ 3/4/5/6/7/8/8/9/10 Наведнуваат Pin Завртка Terminal Block Конектор Pluggable тип Бакар RoHS
  • -20%
  • -20%
20pcs/многу 15EDGRC 3.5 MM 2/ 3/4/5/6/7/8/8/9/10 Наведнуваат Pin Завртка Terminal Block Конектор Pluggable тип Бакар RoHS

20pcs/многу 15EDGRC 3.5 MM 2/ 3/4/5/6/7/8/8/9/10 Наведнуваат Pin Завртка Terminal Block Конектор Pluggable тип Бакар RoHS

DEN 169.92

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
2P, 3P, 4P, 5P, 6P, 7P, 8P, 9P, 10
Бренд Име:
VOSORON
Тип:
Plug-in
Број На Модел На:
KF350
Диригент Големина:
11 - 20 AWG
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Диригент Коне

Овој производ вклучува20 парчиња 3012p железо20 парчиња 3013p железо20 парчиња 3012p бакар20 парчиња 3013p бакар3012pж

Тенок Десен Агол D'SUB DB44 HD Женски Збег Одбор.Овој објект е собрани, и електрични тест помина.Теренот 3.81 mm /

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

Име на производ Бакар Терминал Блок Завртка Големина М5 x 10мм Напон и Струја 250 V 25 A Материјал Месинг Боја

1 пакет вклучува : 100pcs x HT396 K 9pin ROHS100pcs x HT396 V 9pin ROHSИме на производ : HT396 KИме на производ : HT396 V

PCB Завртка Терминал Блок ELT1287.622 P, 7.62 мм Теренот 2 P 300 V / 10 A Висок Квалитет, RohsПред Да Редослед : 1 1 Дувачкиот

1285.0 Р2 P, прав Агол 90 D, PCB Завртка Терминал Блок Низок Профил, 5.0 mm Теренот 2 P 300 V / 10 A 100pcs / многу Бесплатен Пр

DSUB DB9 DIN Железнички Планината Интерфејс Модул Машки Насловот Збег Одбор, Терминал Блок, Конекторот.DB9 Маш

1 пакет вклучува : 100pcs x HT396 K ROHS100pcs x HT396 R ROHSИме на производ : HT396 KИме на производ : HT396 R

Опис на производот Plugin PCB терминал блок HT3.96 приклучиш на дупка портокал 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 ~ 12 PПрава игла сед

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Беж 800 V 57 A SAK10 N

бесплатен превозот 100pcs / многу MDD1.25110 ПВЦ предизолирани јакна 2.8 mm приклучок ладноцедените терминал блок

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 600 V AC 25 A Двојна

600v ,5 A ,4 PositionsПакет Содржина : 5 x Бариера Терминал БлокМатеријал : Метал, Пластика5 Компјутери Двоен Ред на

Име на производ : Pin Header;Игли : 80 Pin(2*40 Pin) Ред : Двоен Ред;Монтажа Агол : 90 степени Pin Теренот : 2.54 mm;Должина : 100

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 60 A 600 V 5 Позици

10sets Теренот 5.08 mm 10pin Завртка Plugin Терминал Блокови конектор NS35mm Din Rail Монтажа наместо на Феникс Контактир

RJ11 / RJ12 6 P6 C Џек 2Начин Buss Збег Одбор Дел број : WLRJ006 RJ11 / 12 вертикална 6 P6 C Приклучоци FR4 стаклени влакна PCB, dua

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Страна Тип на

Please wait...