0
clear
  • 50pcs 9RL тетоважа игли и 50pcs Исти Тетоважа Совети 9RT тетоважа колекции за Еднократна употреба Стерилни Игли и бела цевки за tattooist
  • -20%
  • -20%
50pcs 9RL тетоважа игли и 50pcs Исти Тетоважа Совети 9RT тетоважа колекции за Еднократна употреба Стерилни Игли и бела цевки за tattooist

50pcs 9RL тетоважа игли и 50pcs Исти Тетоважа Совети 9RT тетоважа колекции за Еднократна употреба Стерилни Игли и бела цевки

DEN 589.44
DEN 560.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : 1. Модел : 9 RL Игли 9 RT бела Совети 2. Вкупната Должина 143mm /5.63 инчен 3. Игла Должина 30мм /1.18 инчен 4. Рок на траење : 3 Години Пакетот Вклучува : 1 : 9 RL игли 50pcs/ кутија
2 : 9 RT бела совети 50 парчиња/кутија

Кон својствата

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
3Р игли и совети
игли:
9rl
совети:
9R

Производи во категоријата

50 персонални Компјутери 12 Игли Мат Игли За Трајна шминка Веѓа тетоважа игла совети тенка Прирачник за У

Нови 0.18 мм дијаметар од 18 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 18 Pontas Flex веѓата tatooF eature : Нови Microb

Кертриџ Игла Висок Квалитет 10piece 3 RS за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машинс

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Висока Квалитетна Бела 14 Игли Трајна Шминка Ножеви Прирачник Веѓа Тетова

Професионални 20 компјутери РЛ Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Круг Лагер За Ротари Пенка

50 компјутери 9 Pin Ножеви за Microblading Веѓа Везови Feathering Полу Перм ВеѓатаФункција : Microblading ИглаЗа Веѓа Microblading

Опис на производот Карактеристики : Количина : 50 PCS Добро спакувани и со поединечни ќеси Безбедно и издрж

Во Парк! Брза Испорака!10pcs / многу Трајна Шминка Игли JM600 DE 3 RLФункција : Материјал : 316 медицински нерѓосув

(4) Одлична стабилност, помалку вибрации.(5) За еднократна употреба само Да нарачате повеќе, повеќе попуст

Microblading Tatto Игла Tatt New Пристигнувања 10piece 1 RL Кертриџ Игли за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шм

Карактеристики : Количина : 50 PCS Игли+ 50 PCS Совети Добро спакувани и со поединечни ќеси Безбедно и издржли

Предsterilized со еднакви можности за Гас, На БарПоединечно Блистер Пакуваат50 Тетоважа Игли По КутијаПечат

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

100 PCS Пирсинг Игли Хируршки Челик 18 G за Еднократна употреба Тело Пирсинг Игли E O Гас Sterilized Трајна Шминка

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавница Опис : Стерилизација : E O гас Материјал : 316 од не ' Рѓ

Ви благодариме за повлекува Buy4now Телото Уметност ПродавницаRC1007 RLB EZ Револуција кертриџ тетоважа игли #10

10pcs Најновите deisgn трајна шминка microblading ножеви магла веѓа игла 4 X3 RL прирачник игли за магла веѓаНајновит

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавница Опис : Стерилизација : E O гас Материјал : 316 од не ' Рѓ

Please wait...