0
clear
  • MORAZORA 2018 Есен мода чевли круг пети глуждот чизми за жените мода солидна СТП мека кожа оптоварување чевли женска чизми
  • -20%
  • -20%
MORAZORA 2018 Есен мода чевли круг пети глуждот чизми за жените мода солидна СТП мека кожа оптоварување чевли женска чизми

MORAZORA 2018 Есен мода чевли круг пети глуждот чизми за жените мода солидна СТП мека кожа оптоварување чевли женска чизми

DEN 2736.00
DEN 1423.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки.54 см , 1 cm=0.5 11
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже


"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.3937 инчен,1cm=10мм)
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Затворање Тип:
Еластична бенд
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Вратило Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
DQQ0430
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
MORAZORA
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
34-43
Пета Висина:
10cm
Платформа:
3cm

Производи во категоријата

Di Ji Girls Жените Пумпи Лето Bootie Pointy Пети Cutиспис Fretwork Разговор Глуждот Чизми Пролет Жени Висока Пета Фустан

Taomengsi Британски Стил СТП Посочи Патент, Груба Пета Кратки Чизми, Анти Лизга Чиста Боја Медиум Барел Рамн

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитувањепред превозот.3

Добредојдовте на нашата продавница !Мешани Бои Мрежа Кожа Жените Се Отвори Пети Глуждот Чизми Секси Чип

2018 Нова Есен Зима Жените Чизми Висок Квалитет Солидна Чипкаup Европски Дами чевли СТП Кожени Чизми МодаЗ

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина...

Жените Глуждот Чизми Круг Пети Оптоварување Чизми Мода Висококвалитетни Чевли Плус НИ Големина 415 ...

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерMeotina Зимски Чизми Жените Платформа Оптоварувањ

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИ

answer : ___________________________ note : 1.Според нозете lengh да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ гол

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Глуждот Чизми на Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Стил

Вратило Материјал : МикрофиберГорниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Вис

1.Мерење на должината на ногата, Пета до Пети, многу важно2 Изберете појавување НИ големина врз основа на

добредојдовте на нашата продавницаТрговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.Голема цел ние ќе понуди

Prova Perfetto Вистинска Кожа Кратки Чизми Жените рачно изработени Ретро Стил Занитвам Мешана Боја Витез Чевл

Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни дад

Оригиналната Намера Домот, Глуждот Чизми Популарни Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Убаво Црна Зелени Ч

за големината прашање, ние ви препорачуваме купувачи да се избере добра големина во зависност од вашит

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Please wait...