0
clear
  • Универзална 7/8 Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Показател За Јамаха YZ80 85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F WR250F 450F TTR250 600
  • -20%
  • -20%
Универзална 7/8 Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Показател За Јамаха YZ80 85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F WR250F 450F TTR250 600

Универзална 7/8 Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Показател За Јамаха YZ80 85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F WR250F 450F TTR250

DEN 2135.52
DEN 1944.00

Достапност
Производот е достапен


Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоата се направени од алуминиум и елоксирани во иста боја како и капа на течност за изгореници.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Гаранција Сосема Нов
Количина : 1 Пар
Боја : Како На Сликата Прикажани
Хидраулични Сопирачки
Кабелски Спојки
Не инструкции за инсталација
Пакет Се Вклучени :
2 x Кочница Господар Цилиндричен Резервоар држела (Лево и Право)
Fitment :
Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc. Да 250cc. Спорт велосипед / Улица велосипед / Скутер / Dirt Bike со 7/8 "(22mm)
За Хонда
CR80 R / 85 R 1998-2007
CRF125 F 2014-2015
CRF150 R 2007-2015
CR125 R / 250 R 1992-2007
CRF250 R 2004-2015
CRF450 R 2002-2015
CRF250 X 2004-2015
CRF450 X 2005-2015
CRF230 F 2003-2009
SL230 1997-2004
XR230 / MOTARD 2005-2012
XR250 / MOTARD 1995-2007
CRM250 R / AR 1994-1999
XR400 MOTARD 2005-2008 година
CRF250 L / M 2012-2014
CBR250 R 2010-2013
CBR300 R 2013-2015
За Јамаха
YZ80 / 85 2001-2015
YZ125 / 250 2001-2015
YZ250 F 2001-2015
YZ426 F / 450 F 2001-2015
YZ250 FX 2015
WR250 F 2001-2015
WR450 F 2001-2015
WR250 R / X 2007-2015
SEROW 225/250 1986-2014
TTR250 1993-2015
TTR600 1998-2015
XT250 X 2006-2014
TRICKER 2004-2014
DT230 LANZA 1997-2015
YFZ450 2007-2010
За Kawasaki
KX65 2000-2015
KX85 2001-2015
KX125 / 250 2000-2008 г.
KX250 F / 450 F 2004-2015
KLX125, Д-TRACKER125 2010-2015
KLX150 S 2009-2013
KLX250, Д-TRACKER 1993-2015
KLX450 R 2008-2009
KFX450 R 2008-2010
NINJA 250 R 1988-2012
НИНЏА 300 R 2013-2015
За Suzuki
RM85 2005-2014
RM125 / 250 1996-2008
RMZ250 2004-2015
RMZ450 2004-2015
RMX450 Z 2010-2015
RMX250 S 1993-2015
DRZ400 S / СМ 2000-2014
DR250 R 1996-2000
DR250 S 1990-1994
250 SB 2002-2006
LTZ400 / 450 2006-2009
За KTM
CBR300 R 2013-2015
250 SX-F / XC-F 2007-2013
250 SX / XC 2006-2013
250 XCF-W / EXC-F / SX / XC / XC-W / EXC 2005
300 XC / XC-W / EXC 2006-2012
200 XC / XC-W / EXC 2005-2008 ГОДИНА
200 XC-W / EXC 2009-2013
150 SX / XC 2009-2013
125 SX / EXC 2009-2013
85 SX, 105 SX 2004-2011
65 XC 2008-2009
Answer : ___________________________ Note :
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Златна, Sliver, Црвена, Титаниум, Портокалова, Зелена
Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
MCK001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Дијаметар:
2inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Предна Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Држела

Производи во категоријата

Состојба : 100% Сосема Нов Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки чели

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Хонда

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки чели

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држе

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *Г

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

100% Сосема НовБоја како сликаМатеријал : 6065 T6 алуминиумлесен и издржливСлик прикажано е на точната ставк

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Kawasaki ZZR600 19902004 За Kawasaki ZX6 19902004 За Kawasaki ZR7

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Ducati M11

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Ducati 119

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Please wait...