0
clear
  • Неверојатни Белиот Оган Опал Накит, Циркони 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас# Големина SF1053
  • -20%
  • -20%
Неверојатни Белиот Оган Опал Накит, Циркони 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас# Големина SF1053

Неверојатни Белиот Оган Опал Накит, Циркони 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас Големина SF1053

DEN 861.60
DEN 526.00

Достапност
Производот е достапен


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SF1053
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
слика
Компатибилност:
Полу-скапоцени камења
Функција:
Моден
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
оган опал
Земја на Производство:
Хонг Конг
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен

Производи во категоријата

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон Сини Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстенМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни цирк

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

Отвори ПрстенНема изберете големина

Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Природни multicolor турмалин Прстен Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот низа на жени

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【 Камен 】Никој【Метал Тип】9999 Sterling Silver

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Сет 3Компјутери Срце Љубов Накит Нов Дизајн 2018 Прстен Големина се Достап

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

Извонредност Процес : Високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, покажуваат првите визуелни е

Please wait...