0
clear
  • MinF02-10,бесплатен превозот,преносни грејач,Фабрика директно снабдување со топла зима saling дома AC220V ,електрични десктоп мини грејач
  • -20%
  • -20%
MinF02-10,бесплатен превозот,преносни грејач,Фабрика директно снабдување со топла зима saling дома AC220V ,електрични десктоп мини грејач

MinF02-10,бесплатен превозот,преносни грејач,Фабрика директно снабдување со топла зима saling дома AC220V ,електрични десктоп

DEN 2016.00
DEN 1431.00

Достапност
Производот е достапен

Повеќе внимание пред да нарачате : Нашата нормалните стандард за овој производ е 220~240 V,VDE Приклучокот. Љубезно ве молиме проверете со вашиот локален напон и plug спецификации пред купување. Ако ви треба различни напон и/или приклучокот, ве молиме оставете порака до нас и да се советува она напон и/или приклучокот што го бараат, а потоа ние ќе го испратам до тебе за тоа. Инаку ќе го испратите производот како нашите нормалните стандард. Ви благодариме за вашето внимание!
Опис на Електричен Вентилатор Грејач 1. 220 V, 50-60 Hz, 500 W 2. Користење на однапред phlx керамички PTC греење на елемент 3. Брзо загревање 4. Со ON/OFF switch 5. Целото тело Материјал беше ABS 6. Не се лизга на нозете на дното за стабилна 7.Повеќе безбедност дизајн, прегревање автоматска заштита, ниско ниво на бучава и долг животен век Предности 1. Може да се стави каде што сакате. 2. Тоа е совршена големина за вашата маса или биро. 3. Не оксидирачки гас, без кислород дефицитарни. 4. Нема искри летаат нагоре. Спецификации : Име на Производ : мини воздух, оган Отценети напон : 220 V Номинална Моќност : 500 W Брзина : 3000rpm
Правец на : Топол воздух Материјал : ABS Производ Големина : 155*80*80 MM N.W. : 0.5 kg Слики од Електричен Вентилатор Грејач
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Кон својствата

Примена:
Инсталација:
Десктоп,Самостојна,Преносни
сертификација:
RoHS,CE
Број на Брзина Settings:
Вториот Степен На Пренос
Број На Модел На:
MinF01
Бренд Име:
PBIBAY
Електричен Грејач Тип:
Мика грејач
греење на елемент:
PTC
Област Загрева:
Функција:
Вентилација,Се Прегрее Заштита
моќност:
Употреба:
Спална соба

Производи во категоријата

2956518047623487 Препорака парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеwww.ecoartheating.com1...

Наместо да се потпираат на воздухот струи, инфрацрвена топлина делува директно на површини и објекти, ш

Преносни Електрични Нозе Топло Греење Корисна Грејач Памук Нога Чевли Electrique Потоплите За Зимски Домашн

месечно) >$320 >$240 >$240 Ниска Потрошувачка на Енергија потрошувачка на електрична Високи електрични потрош

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирај

Нова Страна Потоплите Затворен Отворено Мали Корисна Потоплите Електрични Грејачи USB Полнење Топло пре

месечно) >$320 >$240 >$240 Ниска Потрошувачка на Енергија потрошувачка на електрична Високи електрични потрош

Јаглерод Кристал Грејач adevantage16 Колку ти треба за вашата соба?D.Топло и удобнотопло ѕид,лесно да го инста

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирај

Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас ве

Pls Достават на нашата веб страница и да се соберат бесплатни подароци : Официјална Вебстраница : www.ecoartheati

Греење флексибилностБрзо греење,висока флексибилност8.Термичка ефикасност : 98%13.01 маЕкранот за темпера

Ова ги отстранува потребата за onсајт на сервери кој се снима на крајниот корисник пари и го ублажува риз

завртки,3.Поправка расходиНе се потребни за одржување6 Спецификации1.17, Производ параметриГолемина600 X1000

Пакување државатаПакетот Вклучува : 1,грејач панел 3 PCS2.Конзумирање на расходите(искусни податоци)5 прои

Please wait...