0
clear
  • 3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Shield Филмот на Кожата за Некаква Активност Tracker Поларните A360 Smartwatch Додатоци
  • -20%
  • -20%
3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Shield Филмот на Кожата за Некаква Активност Tracker Поларните A360 Smartwatch Додатоци

3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Shield Филмот на Кожата за Некаква Активност Tracker Поларните A360 Smartwatch Додатоци

DEN 335.52
DEN 275.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификација : Ultra HD Јасно и неверојатно тенок, совршено се совпаѓа со контури на вашиот уред. Лесна апликација со флексибилен материјал е дизајниран за максимална целосна покриеност на криви аглите и рабовите на вашиот уред. Создадени од нула-доказ, ултра-тешка, optically јасно, воено-одделение, жолто-отпорен материјал и е обичај се вклопуваат за секоја посебна направа и уред со полно тело и на екранот за заштита . Лекување технологија, која помага да се елиминира мали гребнатини на филмот ги сите со себе. Значително го намалува прав, масло и отпечатоци smudges. Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира Пре-сече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екранот за да се Намали-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот. Одличен карактер признавање Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети! Да се отстрани, само кора од еден агол и полека се продолжи.
Пакетот Вклучува : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филмот 1* Инсталација алатка На часовникот е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.
Пакет и installtion алатка
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ПОЛИТИКА
Ако сте во потрага за масовно купување,ние може да обезбеди wholesales цена за вас.Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани.

Кон својствата

Бренд Име:
ickoy
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон

Производи во категоријата

Таблета Нема Отпечатоци Калено Стакло За Леново PHAB Плус PB1750 N 6.98 инчен АнтиНула Екран Заштитник Заштитн

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Тел

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур раб

Ултра Clear LCD Екран Заштитник Филмот Маска За Леново Табот 2 A1030 70 10.1" Филм + крпа Нашите производи , купи две

XSKEMP 9 H Цврстина Нема Отпечатоци Калено Стакло За ГАЛАКСИ Tab Pro S W700 N само 11,6 инчен Екран Заштитник Зајакна

За Leagoo Z5 Екран Заштитник Калено Стакло За Leagoo Z 5 Z5 L Lte Z5 C Премиум 9 H 2.5 D 5.0 инчен Заштитни Филмови СлучајНа

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

Опис : Специјално дизајниран калено стакло за i Phone 7 / 7 Плус Еден комплет доаѓа со две различни екран зашт

За Лета IQ452 ЕГО Визија 1 5.0 инчен Универзална Заштитен Екран Стакло Филм ЛЕТААТ IQ 452 9 H 2.5 D Калено Стакло Ек

Ова е Јасен Филм Ако ви треба Мат ве Молиме да ни кажете во ред

Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосн

Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да

5.5 инчен Универзална Калено Стакло Екран Заштитник За Општи Мобилни Откритие Елита / ГМ 5 Плус GM5 9 H 2.5 D Ек

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

3 D Криви Мат Калено Стакло за i Phone 6 6s Премиум Реална 9 H Карбонски Влакна Филм на цел Екран заштитен стакл

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур раб

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

(100 парчиња / многу)АнтиОтсјај Мат Пред Екран Заштитник Филм huid Маска За iphone 7 8 / 7 PlplusКарактеристики : Вис

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

Ве молиме Имајте во предвид : Стакло Portector е Некои Мали, Бидејќи Рамката на Оригиналот Телефон Екран не е

9 H Цврстина Целосна Покриеност Калено Стакло Филм за Xiaomi Redmi Забелешка 5 A ( 16 GB / 32 GB / 64 GB ) Екран Заштитни

10pcs / многу Заштитни филмови За Xiaomi Микс 2 / 2 S + крпа;3 вида на Екранот заштитник : Пакет & инсталацијаНашиот

Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ИЛИ Yanwen Економски Воздух Mail) не

Please wait...