0
clear
  • ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА АКУРА ИНТЕГРА EF НА ПРИМЕР EK
  • -20%
  • -20%
ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА АКУРА ИНТЕГРА EF НА ПРИМЕР EK

ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА АКУРА ИНТЕГРА EF НА ПРИМЕР EK

DEN 360.00
DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКА ЗА АКУРА ИНТЕГРА EF НА ПРИМЕР EK ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ТРКИ ПРИЛАГОДЛИВИ ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК (FPR) Е ПРИФАТЛИВА И ЛЕСЕН-ЗА-ИНСТАЛИРАЈТЕ АЛТЕРНАТИВА ЗА ОНИЕ КОМПЛИЦИРАНИ И СКАПИ РЕЗЕРВНИ ЕДИНИЦИ. ОВАА ПАЛКА АЛУМИНИУМ ПАРЧЕ ИНСТАЛИРА НА ФАБРИКАТА ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК, ПРЕТВОРАЈЌИ ГО ВО ПРИЛАГОДЛИВИ ЕДИНИЦА, ОВОЗМОЖУВАЈЌИ ИМ НА КОРИСНИЦИТЕ ДА МОЖЕ ПРАВИЛНО ДА СЕ ВКЛУЧИТЕ ВО ВОЗДУХ / ГОРИВО СООДНОС. ОВА Е ИДЕАЛЕН ЗА БИЛО КОЈА РЕЗЕРВНИ ПРОИЗВОДИ КОИ БАРААТ СУДРАТ ВО ГОРИВО ПРИТИСОК. ТОЈ Е ДИЗАЈНИРАН ДА РАБОТИ СО ФАБРИКАТА ИЛИ ПО ПАЗАРНИ ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЦА. БОЈА МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ПРОИЗВОДНАТА СЕРИЈА Fitment : За ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1988-2000 За АКУРА ИНТЕГРА 1990-2001

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Зафатнина:
Универзална
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
PERRIN
Објектот Висина:
00inch
Година:
1988-2000
Име На Модел:
ГОРИВО РЕГУЛАТОР НА ПРИТИСОК
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
T6061 Алуминиум
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
гориво регулатор на притисок
Нема. на Цилиндри:
Универзална
Автомобил Производител:
Хонда

Производи во категоријата

AN4 Anoized Алуминиумска Цевка Крајот 45 Степен Лактот Фитинг Масло Гориво ПритисниЗа да Вклучите Масло Куле

5 Метри AN12 Универзална Сребро Црево Фитинг Адаптер Црево Линија Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гори

start Isv Module Wrap9902end Isv Module Wrap9902LZONE ТРКИ НОВА ГОРИВО РИАЛ ЗА ТОЈОТА СУПРА ARISTO 2 JZ ТУРБО JZA80 НАДГРАДБА 9202 ДЕРБИТ

НА 4 6 8 10 12 Масло / Гориво / Вртливата Црево Алуминиум Фитинзи Зглобот НА Монтирање Адаптер Масло Гориво з

10 FT AN4 Нерѓосувачки Челик Масло Црево за Гориво Црево Линија Двојно Плетенка Гориво Линија Универзален

НА 6 Директно Црево Крајот 180 Степен Вртливата Фитинзи AN6 од не ' Рѓосувачки Челик Црева Плетенка Масло Го

start Isv Module Wrap9906end Isv Module Wrap9906LZONE ТРКИ Близнак Гориво Пумпа Заградата Палка Алуминиум Собранието ШТЕКЕР Ко

AN6 Директно 90 степени Црево Крајот Вртливата Фитинзи Масло Кулер Адаптер Црна Црево AN6 Плетенка Светлин

Универзална Алуминиум Легура Резервоар за Масло Може да се Фати на Резервоар за боја : црвена,сина,црна,

modname=ckeditorВртливата црево крајотНашите вртливата руралните краеви се изработени од лесен алуминиум,врт

5 M AN10 Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Црево за Гориво Црево Линија Нафта Гас Цевка Цевка Масло Кулер Ф

AN10 Anoized Алуминиум Директно Вртливата Масло Гориво Фитинг Адаптер Авто Конекции Гориво Црево Крајот Мас

AN10 Масло Гориво Фитинзи 45 Степен Лактот Anoized Алуминиумско Фитинг Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Л

start Isv Module Wrap9938end Isv Module Wrap9938 LZONE ТРКИБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Близнак Гориво Пумпа Заградата Палка Алуминиум С

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

AN4 Масло Кулер Фитинзи 45 Степен Алуминиумско Фитинг Лактот Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Линија

8 Anoized Алуминиумска Цевка Крајот AN8 Лактот Фитинзи 90 степени Фитинг Спроведува Црево Крајот Масло Гориво

AN8 Anoized Алуминиумско Фитинг 90 степени Лактот ПритисниЗа да Вклучите Масло Кулер Црево Крајот Фитинг При

НА 4 Црево Фитинзи Крајот Adaptors Комплет Anoized Алуминиум Сина И Црвена Црево Завршува Комплет AN4 Двојно Нерѓ

Пакетот вклучува : AN8 Директно Вртливата Црево Крајот Фитинг X 4 ПАРЧИЊАAN8 45 Степен Вртливата Црево Крајо

AN10 Црево Крај 0 Степен Вртливата Директно Фитинг Адаптер Масло Гориво Црево Крајот Обновливи Сина И Црв

10 Директно Црево Крајот На 90 Степен Вртливата Црево Фитинг Крајот Масло Кулер Адаптер за Полнење AN10 Нај

AN12 Гориво Фитинзи 45 Степен Anoized Алуминиумска Цевка Крајот Лактот Спроведува Црево Крајот Масло Гориво Л

AN8 Директно Фитинг 8 90 степени Вртливата Црево Крајот на Адаптерот за Полнење 1 Meter AN8 Најлон Плетенка Црн

AN4 Машки Палка Алуминиум Заварување На Монтирање Bungs Алуминиум Крајот Брадавица 4 AN Сребро.Опис5 x AN4 Зава

10 Масло Фитинзи Директно Алуминиум Црвена И Црна Спроведува Фитинг 0 Степен Масло Црево Крајот Масло Го

Please wait...