0
clear
  • Девојка облека во собата,деца принцеза фустани,есен пролет облека,со долги ракави девојка фустани,2 парчиња outerwear+фустан сет,За 3T-9T
  • -20%
  • -20%
Девојка облека во собата,деца принцеза фустани,есен пролет облека,со долги ракави девојка фустани,2 парчиња outerwear+фустан сет,За 3T-9T

Девојка облека во собата,деца принцеза фустани,есен пролет облека,со долги ракави девојка фустани,2 парчиња outerwear+фустан

DEN 763.20
DEN 649.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Материјал : Памук,чипка
Боја : како на сликата шоу
Големина : 3 T-9 T
MOQ : 1 мало парче.
Големина Детали :
НИ Големина
Големина
Облека
Должина
Биста
3 T
100
53cm
32*2
4 T
110
56cm
33*2
5 T
120
60см
35*2
6 T-7 T
130
63cm
36*2
8-9 T
140
67cm
38*2
1.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 1 cm грешка.
Забелешка : За облека поставите немаат ѓердан.
Објектот СЛИКА :
Друг Објект Линк :
Превозот политика :
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1. Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број. тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
2. Express со ЕМС, да Обезбеди следење на број. тоа трае 5-9 workdays достигне повеќето земји. Систем за 55% од вашиот превозот цена попуст цена.
3. Експрес од DHL / UPS / ФЕДЕКС , да Обезбеди следење на број.
тоа трае 3-9 workdays достигне повеќето земји. Систем за 50% на вашиот превозот цена попуст цена.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,
може да се врати на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни ја врати стварта,
ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,
ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24

Кон својствата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Пол:
Девојки
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
16070102

Производи во категоријата

Име : Деца Одговараат НаМатеријал : Памук, полиестерБоја : како на сликатаГолемина : 100110120130140големина : 3 T

Производи Момчиња & Девојки Памук Пролет, Есен спорт одговараат на Детска Облека поставите Деца Секојдн

1 Suits =Тмаица+ Панталони Големина : 708090100 79 месец бебето : Предлагам висина : 7075см 1012 месечно бебе : Предлага

Пријателски Потсетување : 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен; 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отста

Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for internatio

Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е д

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)2.Над $ 20 Слободни e PacketСаудиска Арабија,Израел,Норвешк

Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Пре

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На Слика

Информација За Производот : Име На Производ : Топла 2015 нова Мода корејски 100% памук Лето еденкомплети обл

Ние сме горди да го претстави ова убава облека Ова е навистина шармантен и ќе ве молам сите момче или нав

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политик

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Please wait...