0
clear
  • Yunkingdom Нова Златна Боја Круг Кристал Камења Стилски Ѓердан Обетки Мода Свадба Накит Сетови
  • -20%
  • -20%
Yunkingdom Нова Златна Боја Круг Кристал Камења Стилски Ѓердан Обетки Мода Свадба Накит Сетови

Yunkingdom Нова Златна Боја Круг Кристал Камења Стилски Ѓердан Обетки Мода Свадба Накит Сетови

DEN 129.12
DEN 116.00

Достапност
Производот е достапен


Вистински Фотографии :

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Како што е прикажано
Стил:
Романтични
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,љубители'
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
YS007
Бренд Име:
yunkingdom
Место:
Партија /Свадба /Роденден /Годишнината/ангажман
сертификација:
Африка/Европа Висок квалитет

Производи во категоријата

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалНа

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

ПИНК 100 PCS, Број 5 БОЈА 100 PCSМатеријал : полиестер акрилик предиво топкаБоја : микс, како сликиако сакате др

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Точка Име : Bling Zircons Прекрасни Свадба Накит Кубни Циркони Отвори Поставување на Црвена Големи Долго Фити

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Имаме и Други Убава Ѓердан Обетки Прстени Накит Сетови,Само Кликнете На Стр hoto!!!Имаме и Други Накит Сето

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи2 Овој Сет вклучувајќи Ѓер

1 X Свадба Накит Сетови Сребро Cz Кристал Кристал Tassels Изјава Ѓердан и Обетки Накит Сетови за Невести (4)Magnif

Жените Убава Розово Злато Срцето на Океанот Кристал Pendant Прстен, Обетки Ѓердан Накит Поставување 100% сос

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНови Пристигнување Етиопската Крстот pendant ѓердан обетки 18 K Злато Позлатен Крст Африк

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Please wait...