0
clear
  • 2018 Нова Мода Зима Тенок Медиум Долго Жените Cardigans Грб Долги Ракави Плетење Џемпер Плус Големина Палта
  • -20%
  • -20%
2018 Нова Мода Зима Тенок Медиум Долго Жените Cardigans Грб Долги Ракави Плетење Џемпер Плус Големина Палта

2018 Нова Мода Зима Тенок Медиум Долго Жените Cardigans Грб Долги Ракави Плетење Џемпер Плус Големина Палта

DEN 899.04
DEN 719.00

Достапност
Производот е достапен

ГОЛЕМИНА Должина Биста Ракав Рамо М 68 92 52 42 L 70 96 54 44 XL 72 98 56 46 2 XL 74 100 58 48

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал Состав:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
LH059

Производи во категоријата

Ви благодариме за разбирањето!Превозот1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добива

Џокер core~откачи предиво од 7 минути од ракав мал грб во доцна пролет или рано лето сезонатакако tiein7 минут

ecas MujerОзнака Големина (cm )БистаДолжинаSleeveедна големина(S M L XL)821059053ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат де

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде

Нови 2017 Пролет, Есен Везови Флорални Секојдневен Џемпер Мајка Облека На Жените Плетени Џемпери Кинески

Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав ТежинаS 88 38 55 55 4550kgМ 92 39 56 55 5255kgL 98 40 57 56 5762kgXL 102 41 58 56 6568kg1cm=0.394 инчен,1i

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Материја : ПамукБоја : Светло сина,Тексас Сина,ЖолтаГолемина : Една Големинабиста 96cm,облека должина 105cm.И

Моден Жена Џемпери V Деколте, Долга Дама Плетени Cardigans Џеб Batwing Ракав Цврст Жените Се Отвори Бод Џемпер Об

S Length100cm биста 90 CMM Должина од 100cm биста 95 CML Должина од 100cm биста 100 CMXL Length100cm биста 105 CMXXL Должина од 100cm бист

Ве молиме Љубезно ве молиме Оставете Порака Ако Ви Требаат Посебни Бои,Ние Ќе Подготвиме како Вашето Ба

Божиќ Долго Дел На Кашмир Плетени Задебелена корејски Голема Капа Код Пресврт Cardigan Џемпер Обичните Жен

Жените Секојдневен Тенка Џемпер Грб Чипка Скелет Комбинација Женска Јакна 3 / 4Ракави, Плетени Cardigans Feminino

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајотДолжина 89 должина на ракавот 57 рамо 40 биста отвори

Нова Есен Кореја Медиум Долго Чиста Боја VЏемпер Жените Грб Домот Мода Shawl Слободно Тенок Поврзана Грб Q58

памук, волна мешавина дебели сплетамволна 20% / памук 65% / polyester15%маскирани без ракави средината долго cardig

Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискорис

Нова Есен Жените Долг Џемпер 2018 Cardigan Мода Целосна Ракав Тенок Плетени Јакна SW174

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

wyприклучокstartЖешка Стока$23.91 $45.98$18.71 $35.98$33.27 $63.98$35.87 $68.98$47.31 $90.98$36.91 $70.98wyприклучоккрајtnlnzhyn 2017 Нова Есен Зим

Ние НЕ би можеле да бидат одговорни за каква било одложување на оваа две причини Ве молиме проверете со

SFFZ 2018 новодојдени Есен Зима Жените Дебели Топло Плетени Џемпери Cardigans Отвори Модна Волна Џемпер V Деколт

Please wait...