0
clear
  • Мулти-Бои Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Кујната Готвење Тајмер аларм Готвење Алатки 50% попуст
  • -20%
  • -20%
Мулти-Бои Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Кујната Готвење Тајмер аларм Готвење Алатки 50% попуст

Мулти-Бои Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Кујната Готвење Тајмер аларм Готвење Алатки 50% попуст

DEN 134.40
DEN 69.00

Достапност
Производот е достапен

Мулти-Бои Круг Електронски Кујна Тајмер за Одбројување Кујната Готвење Тајмер аларм Готвење Алатки 50% попуст Име : тајмерот Материјал : пластични + електронски компоненти Боја : сина/портокал/виолетова/бела/жолта најдолго време е 99 минути и 59 секунди Вовед : Овој производ е широко се користат во готвење, попладне, за учење, за убавината, супа, плоча горење.. , итн.

Кон својствата

Тип:
Мини
Бренд Име:
JUANJUAN
Број На Модел На:
KT021

Производи во категоријата

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Бесплатни Shupping SUL180a 220 VAC Din Железнички Тајмер 24 Часа, 15 Минути Programable Тајмер SUL180a 1.Примената на Овој механ

Карактеристики : Направен часовникот механизам посебни Moda & Симпатична & Исклучителна на Располагање во

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

Pls да ми кажете на напон ти треба кога ќе го поставите цел.

Карактеристики : Панел Монтирани.Adcanced препоставување на една недела пред тоа.Дигитални електронски тај

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

ВодоотпоренShow, час, минута, секунда, AM / PM индикатор, месец, податоци, и ден на седмицатаМожете да одберет

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете д

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

07 инчиПакет Содржина : 1 x Програмабилни Тајмер, 1 x англиски јазик Прирачник за КорисникотСликите покажа

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба Ако имате било какви прашања, нашата Сл

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Manhua Дигитални Вториот Програмабилни Тајмер Прекинувач со IP66 Вода ProofcaseОпис На Производот♦Карактерист

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

SUL180a 15 Минути Механички Тајмер 24 Часа Програмабилни Din Железнички Тајмер Време Се Префрлите Реле Мерење

ОписиВремето на префрлување контроли било електрична инсталација со помош на дневни програми.Инсталац

Објектот специфики : Тип : ТајмериБоја : МултиМатеријал : ПластикаФункција : ЕкоПријателскиСертификациј

Здраво Драги Сите,добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас...

Слободен Испорака на Високо Квалитетни SUL181 H Механички Тајмер SUL181 H 24hours Секојдневно Механички Тајмер Вр

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна

Please wait...