0
clear
  • 1lot= 100 компјутери Помине Уметност Дрвени Cuticle Тласкач Смена Стап Портокалова Точка Остри Педикир Маникир Портокал Дрво Стап Алатка B45
  • -20%
  • -20%
1lot= 100 компјутери Помине Уметност Дрвени Cuticle Тласкач Смена Стап Портокалова Точка Остри Педикир Маникир Портокал Дрво Стап Алатка B45

1lot= 100 компјутери Помине Уметност Дрвени Cuticle Тласкач Смена Стап Портокалова Точка Остри Педикир Маникир Портокал Дрво

DEN 128.64
DEN 116.00

Достапност
Производот е достапен


1lot= 100 компјутери Помине Уметност Дрвени Cuticle Тласкач Смена Стап Портокалова Точка Остри Педикир Маникир Портокал Дрво Стап Алатка B45 Карактеристики : 1. Тоа е Двојно Заврши Портокал Плевел се Држиме за Нокти/Помине Уметност и Педикир.
2. Лопата Форма на едниот и Остри Врв и останатите.
3. Портокал Дрво Стап не е лесно да им наштети на вашите нокти
4. Пренослив, лесен за носење и употреба
5. Тоа може да се користи како совршен подарок за избор за пријатели или љубовник
6. Употреба :
За да нежно притисни назад cuticle
За Чистење на Dirts под ноктот
Да се применуваат помине додатоци Спецификации : 1. Материјал : Висок квалитет портокал дрво
2. Големина : 4.45 x 0.16 инчен / 11.3 x 0.4 cm(L x Кол)
3. Боја : Дрво боја

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Број На Модел На:
100pcs стап
Материјал:
Дрво
Големина:
11.5*0.4cm
боја:
Портокал
Тип На Објект:
Dotting Алатка

Производи во категоријата

Ве молиме да се разбере што можеме?т контрола на транзит време, особено за време на празник, с светло за з

Ви благодариме за вас љубезно разбирање Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро Ви благодариме на сорабо

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Меѓутоа, ако оваа состојба продо

Опис : 100% сосема нов, никогаш не биле употреба Мермер Рачка на Ноктите Sable пенкало, Четка, Вклучувајќи и 6

Опис : 5 Парчиња / set Кристал се Справи со Двојнозаврши Dotting Пен Двоензаврши, лесен за употреба Едниот кра

HB0013086Спецификација : 100% сосема нов5 помине уметност dotting пенкало со 2 различни краеви за различни желбиДв

ОписНие го прават нашите најдобри за да се направи фотографија, блиску до реалниот предмети.Состојба : Н

10pcs Помине Уметност Dotting ПенФункција : Големина : 13cm / pcТежина : 8.5 грам / pcПакет : 5pcs / пакет , вкупно 2packНокти

Ве молиме да биде трпеливо да се чека за вашата нарачка За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Ва

5 компјутери Кристал Берач Dotting Молив За Подигање Камења Помине Оркестарот Работи Помине Уметност Декор

5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.Плаќања : 1) Пред да го куп

Please wait...