0
clear
  • HISMITH Секс Машина Прилог Реални Стандард Дилдо должина 18cm и Ширина 4cm Силикони Пенисот Возрасни Секс Играчки за Жени
  • -20%
  • -20%
HISMITH Секс Машина Прилог Реални Стандард Дилдо должина 18cm и Ширина 4cm Силикони Пенисот Возрасни Секс Играчки за Жени

HISMITH Секс Машина Прилог Реални Стандард Дилдо должина 18cm и Ширина 4cm Силикони Пенисот Возрасни Секс Играчки за Жени

DEN 1082.88
DEN 682.00

Достапност
Производот е достапен


HISMITH Секс Машина Прилог Реални Стандард Дилдо должина 18cm и Ширина 4cm Силикони Пенисот Возрасни Секс Играчки за Жени
Секс машина додатоци Месо Стандард дилдо
Вистински кожата, текстура,со вашите вистински чувства
Овој производ бара употреба со секс машина
Должина : 18 cm
Дијаметар од 4 cm
1.Ние ги користиме Зачувам плаќање. Зачувам поддржува Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер итн.
2. Pls се направи исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.
1. Ние брод предмети преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
1. Ние нудиме 12 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и /или злоупотребени по приемот).
2. Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени. Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад! Ако проблемот навистина постои, замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Кон својствата

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
HISMITH
Големина:
18*4cm
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
STOY0981
Материјал:
TPR
Состојба:
Нови
боја:
месо
Тип:
Силиконски Дилдо за Секс Машина
Својства :
Секс Производи

Производи во категоријата

Материјал : TPR & АБС Боја : Виолетова, Розова Функција : Вибрации & Ротација Батерија : 4 AAA батерии(не се вкл

Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.Квал

Стакло Дилдо се карактеризира со својата безбедност, елеганција, исклучителна статуи, особено тоа нема

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Предмети ќе имаат следење на информации

18"30мм)ОПИСНаправени со нови Sensa се Чувствуваат двојна густина технологија, дилдо е совршено мека на допи

ова е приватна понуда , ние ќе брод го во тајност .ви благодариме 100% сосема нов и висок квалитет на Матери

Карактеристики : Понуди апсолутна удобност и женски чистота Материјал : СТП Кожа & Медицински Силикони П

1 Материјал : Силикон2 Големина : 17.53.8 cm3 Боја : Кафена и Розова боја се Темно виолетова1.Превозот 1.Брод во р

100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : АБС Боја : темно РОЗОВА вкупниот тензија ослободување на

Нашите цени не вклучуваат даноци, ДДВ или други скриени трошоци Ве молиме бидете сигурни дека вашата ад

Гаранција и попродажбата на услугата 1 Но, ако се случи да се добијат неисправни предмети, ве молиме конт

Секс Машина Прилог Мека Дилдо Скелет дик Возрасни секс играчки пенис должина 20cm и Ширина 4cm секс играчки

Силиконски Пенисот Реални Двојно Заврши Клиторичен ГТочката Стимулација Водоотпорен Дилдо Секс Играч

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Сите предмети ќе биде предад

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас

Материјал : ПВЦбоја : Месо,Црна,ВиолетоваПо нешто за секогоМоже да се користи индивидуално или со партне

Кожа Носат На Рака На Меки Силиконски Вибратор Дилдо Реални Пенисот Дик Возрасни Секс Играчки За Жена Л

Fisting дилдо голема анален plug вагината стимулира задник затка анусот вметнете прст, рака секс играчки за ж

Солидна Унисекс Монистра Анален Дилдо Голема Топка Задник Приклучокот Силно Вшмукување Анален Plug Секс,

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Загарантирана ПриватностВашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакувањ

Спецификација : Предмет : Дилдо Материјал : Силикон Боја : Црна, Месо, Виолетова, Тен Големина : 269 *73mm Погод

FAAK Евтини Дик Реални Дилдо Анален Plug Монистра Пенисот Спирала Секс Играчки за Жените лезбејки Вагинале

Секс производи fisting дилдо анален plug вшмукување чаша голема рака бојата на кожата анален полнети задник p

Hismith Секс дилдо Секс Машина Додаток должина 24cm дијаметар 5cm месо и црна боја секс играчки за жените пенис

Please wait...