0
clear
  • Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлем
  • -20%
  • -20%
Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлем

Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлем

DEN 4461.12

Достапност
Производот е достапен


Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлем
ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
Реплика полна големина германски МО M35 Шлем.
Направен од висок квалитет на 18 мерач челик материјал.
Максимална трајност и реализам.
Висококвалитетна кожа лагер.
Прилагодливи кожа брадата рака за монтажа.
Погодна за активности на отворено.
Совршен шлем за собирачи, airsoft/макбаскет играчи.
ДЕТАЛИ :
Боја - Маслиново проституција
Обемот на внатрешниот лагер - За 60см
Тежина - 1380g
1 парчиња на шлем

Кон својствата

Број На Модел На:
m35 шлем
Стил:
Крос-кантри
Големина:
One size
боја:
OD,сива и црна

Производи во категоријата

Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби

Нова Џез Танц Современи Еластични Танц Костим Мода Висок Квалитет на Црна Танцување се Облекуваат Секс

DEN 731.00

1)Дизајн со Двојна кука и јамка fastener на назад.2)Вграден во пена памук, ефикасно заштита на лактите и колен

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе вра

Превозот : Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор) Ние не сме одговор

Нова Секси Жени Џез Танцова Сцена Костими За Пејачи Хип Хоп Танц Костим Женски Дс Dj Шупливи Еластична Си

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

12 X Bouchon Бек Verseur Bouteille Alcool Ликер Вин Doseur Pastis Brasserie100% Nouveau BOUCHONS VERSEURS'adaptent на toвидови де bouteilles, verre и plastique(huile, v

Центрифугални Спојки за Хонда 18 T C50 S65 C50 M s50 на унодц 1967Спецификација : Овој производ е погоден за C50 S65 C50 M

Уп : R303 .Боја : Црна , Сина.Материјал : Поларните Руно;ПолиестерГолемина : S,M , L ,XL .Големина : S одговара за ви

Descript јони : EASYA Гроздобер Антички Сребрен Опашот на Косата Клипови Накит За Жените Мода Кристал Кристал P

Монитор за Goldway UT4000 F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pinКомпатибилни модели : 1 Goldway : UT4000 F2

Please wait...