0
clear
  • 5pcs BR 6mm*6.35 mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper
  • -20%
  • -20%
5pcs BR 6mm*6.35 mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper

5pcs BR 6mm*6.35 mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper

DEN 338.88
DEN 322.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
6*6.35 mm
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

3pcs 8 x 15 mm флексибилни цевки(Забелешка : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од

Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Слик

Објект : 6.35x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1

Предмет : 5x6 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Име На Производ Спојка Spider Материјал Уретан Petal Број 6 Понесе Дијаметар (Прибл.) 19mm / 3 / 4"(0.748") Надворешен

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Точка Бр Спојка 7mmx8mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=7mm,d2=8мм,D=19mm,L=25mm

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 6mmТочка Бр Спојка 6.35mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 5x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

4pcs / многу 6mm7mm флексибилни цевкиOD : 19mm Должина : 25mmИмаме и други видови : D19 L25 6x7D19 L25 4x10D19 L25 5x10 D19 L25 5x8 D19 L25 6.35x

Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето Купувачот треб

Предмет : 10x14 D30 L40 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x14 mmНадворешниот

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 3мм 3ммТочка Бр Спојка 3mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=3мм

Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, разумна цена, но, исто така,

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 4mmТочка Бр Спојка 6mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=4m

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 4mmТочка Бр Спојка 6.35mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 10x10 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x10 mmНадворешниот

Please wait...