0
clear
  • Плус Големина М-XL година Стомак Танц Костим Set Top, Панталони, Хип Шамија Жените Стомакот Танцување Пракса Носат Професионални
  • -20%
  • -20%
Плус Големина М-XL година Стомак Танц Костим Set Top, Панталони, Хип Шамија Жените Стомакот Танцување Пракса Носат Професионални

Плус Големина М-XL година Стомак Танц Костим Set Top, Панталони, Хип Шамија Жените Стомакот Танцување Пракса Носат Професионални

DEN 950.40
DEN 950.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FZW1061
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
Стомакот танц обука облека
Панталони детали:
Страни сплит
Објектот се вклучени:
2 парчиња сет
боја:
Повеќе Бои
Еластичноста:
Yes
Тежина:
На 0,4 kg
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Matail:
Млеко-свила

Производи во категоријата

2016 Висока продажба на 100% Реално Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Ф

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитеттоп нето пр

Цена : само вклучува 1 парче половината синџир,не вклучувајќи панталони и не inclueding други

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

Оваа ставка вклучува врвот+здолниште само Големината на Врвот Со Биста Здолниште Со Половината Хип Едн

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Целосен Сет 4 Парчиња детски Стомак Танц Костим за Конкуренција Деца Индиски Костим Поставите Bollywood Тан

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Опис На ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Градник&Здолниште , не со Друг во слика !!Боја : ЦрвенаГОЛЕМ

Основната боја : бела, црна, црвена, роуз розова боја, светло розева боја, светло сина, кралска сина, виоле

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : девојки Функција : А

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

Луксуз Перформанси Стомак Танц Костим Вклучувајќи Градник,Ракавици,Половината Синџир, Sequin Градник Нак

2018 Нови Стомак Танц Монистра Tassel Одговараат Девојки Стомак Танц Облека Поставите Жените Стомак Танц Гр

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

2018 Најновите Стомак Танц Носии Додатоци Монети Племенски Хип Шамија Стомак Танц Половината Синџир Голе

Децата Стомак Танц Носии Деца Стомакот Танцување Девојки Bollywood ИндискиотПерформанси Облека Дете Ориен

Индија Танц Одговараат на рачно изработени Везени Sequins Костими Жени / Лејди Стомак Танц Перформанси / Пр

Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристик

детали за производот Оваа ставка вклучува Стомак танц Синџир појас само Една Големина, 110cm во вкупно, 65cm

Напомена : Оваа Облека Вклучуваат Само БлузиСовети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Бренд : Најдобар ТанчерЕдиница : кгПогоден ВисинаПанталона ДолжинаS10511865М11913572L13615082Совет : 1cm=0.393 инчен / 1

Please wait...