0
clear
  • Бесплатен Превозот 500pcs/многу (8см*12cm) Јасно Resealable Пластични Ziplock Торба Накит Пакување Кеси ЈП Zip Заклучување Торба.дебелина:0.08 mm
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 500pcs/многу (8см*12cm) Јасно Resealable Пластични Ziplock Торба Накит Пакување Кеси ЈП Zip Заклучување Торба.дебелина:0.08 mm

Бесплатен Превозот 500pcs/многу (8см*12cm) Јасно Resealable Пластични Ziplock Торба Накит Пакување Кеси ЈП Zip Заклучување Торба.дебелина:0.08

DEN 921.60
DEN 765.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs. Ви благодариме! : ).Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.4 mm
Објектот Useage Одговара Подарок Накит Монистра Шарм Хривнија Ореви Додатоци Candy Бутик Подароци Пакување
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Топла Продажба 500pcs/многу Мали Само Запечатување Zip Заклучување на Пластични Кеси 8x12cm Јасно Ziplock Торба Корист Накит Пакување Торба & Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 500 Pcs /многу
Точка Бр. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
Пластични Подарок Торба 104
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Транспарентна
Објектот Околу Големина
8x12c m
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.

Кон својствата

Големина:
8x12cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Тежина:
0.9g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
Накит Торба Шарм Хривнија Ѓердан Пакување Торба Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Торба
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
Пластични Подарок Торба 104
Околу Големина:
8x12cm (3.15x4.72)
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Користат за :
Накит Монистра Шарм Хривнија Ѓердан Монета Ореви Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати Логото Печатење (bolsas де plastico)
торба стил:
Накит Пошта Earring Торба Шарм Торба Додатоци Подарок Торба За Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дебелина:
0.08 mm

Производи во категоријата

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 310mm W 62mm x D x 355mm H (ако сакате да обичај екранот стојат

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Точка бр : DBX619Име : Ѓердан Кутија со панделкаМатеријал : 800g тешко Хартија+150g хартијаЕдиница Тежина : 45gБој

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квал

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 264Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЦр

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!За печатење на Логото : Драг пријател,ако сака

Топло ПотсетникРежимот на транспорт> = 5 парче, Слободни EMS, време : 8 10 дена Или DHL, време : 5 7 дена.Опис На П

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220 X75 X115 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стоја

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Сомот Кеси Пошта Накит Торба Свадба Декорација Подарок ПерницаГолемина : 8*10см(3.14 "*3.93")

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Ние само го продаде ѓердан застане, но ѓердани не се вклучени.TONVIC трговија на Големо 1 Pc Дрво Ѓердан Синџ

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

Магичен Змеј Дизајн Богатство Trinket Кутија Змеј Trinket Кутија Колекционерски Фантазија Змеј Декорација Figur

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена можете да ме остави пор

Please wait...