0
clear
  • 925 Sterling Silver CZ Азбука Буква К Pendant Кристал Шарм ги Собере Оригиналните НА Хривнија Ѓердан Мода Накит
  • -20%
  • -20%
925 Sterling Silver CZ Азбука Буква К Pendant Кристал Шарм ги Собере Оригиналните НА Хривнија Ѓердан Мода Накит

925 Sterling Silver CZ Азбука Буква К Pendant Кристал Шарм ги Собере Оригиналните НА Хривнија Ѓердан Мода Накит

DEN 555.36
DEN 389.00

Достапност
Производот е достапен


Опис на производот ID : 7082 Име : Европската Шарм Diy Накит Одлуки Мушка Големина : 12*10мм Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Број На Модел На:
PY1154
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
0.03
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Пенливи CZ Дијамант, Стакло,Кристал
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
is_customized:
Yes
испорака:
капка превозот и бесплатен превозот
Пол:
жените унисекс мажите се љубители' девојки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Оригиналниот Шарм:
Одговара Хривнија Алка Ѓердан Pendant
Стил:
тренди/мода/класичен/прекрасна симпатична/гроздобер
DIY Накит Додатоци Одлуки:
Европски Стил жените Pulserial змија синџир Шарм Монистра Хривнија

Производи во категоријата

500pcs 10мм DIY Накит Наоди Полимер Глина Монистра Овошје Парчиња, се Меша Боја И се Меша Дизајн Хривнија Дода

Тип : Падна Чипови Камен Неправилен Облик Drilled Лабава Монистра Насоки за Изработка на Накит Големина Дет

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Барокот Слатководни Бисер Монистра,Женска Наки

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Име : Пресврт лента овална антички дизајн монистраМатеријал : Акрилик / ПластикаГолемина : 10x25mmТежина : О

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете email на нас.Ние не сно

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информа

Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгАко сакате да трговија на големо, pls к

Опис На ПроизводотМногу симпатична дрво монистраСе користи за да се направи детски брадавица клип, Ѓер

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

предмет : фенси кристал камен облик : navette коњ око големина : 7x15mm боја : кристално јасна употреба : diy крист

ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 45 пати секоја недела да се направи мојата продав

SHEAUTY Монистра Смола Европската Шарм Мушка Круг Случаен Сребрен Тон Дупка Бонбони Бои Пластични Евтини 10

Please wait...