0
clear
  • година нови Вилис за Мини Водоотпорен Модерен Ученикот Дете Бонбони Боја Аналогни Кварц Зглоб Види Y452
  • -20%
  • -20%
година нови Вилис за Мини Водоотпорен Модерен Ученикот Дете Бонбони Боја Аналогни Кварц Зглоб Види Y452

година нови Вилис за Мини Водоотпорен Модерен Ученикот Дете Бонбони Боја Аналогни Кварц Зглоб Види Y452

DEN 210.72
DEN 190.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме имајте во предвид : 1. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас;
2. Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација превозот
Превозот :
1. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Обично ќе брод предмети од EMS да повеќето земји;
2. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ве молиме да се разбере.
5. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
34mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
ВИЛИС
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
002
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Производи во категоријата

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.2 cm, должина на : 0.6*18.5Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

GUOU Врвот Бренд Кристал Види Bling Дијамант Види Жените Часовници Римски Жените Часовници Овална Часовник

Најдобра По Продажба на Услуги Гарантирањето : Ние БРИГАДА понуда од 15 дена БЕЗ ПРИЧИНА Слободни Врати и

1.Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број на вебстраница : www.17track.n

Драг пријател Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!Montre Femme Луксузни Розово Злато Жените Часов

Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно Ние ќе се потрудиме да

2017 КАРНЕВАЛ I&W УлтраТенок 6mm Milanese Јамка Кварц Жените Види Top Brand Луксузни Sapphire Кристал Минималистички Мод

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / отпоре

За Плаќање 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите з

SENDA Бисер Скала Кристал Дијамант Нараквица Жените Часовници Луксузен Бренд Reloj Дами Види Жените Кварцви

Политика На Враќање 1 Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или разме

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни г

Движење : Seiko PC21, Види Случај Материјал : не 'Рѓосувачки & Позлатен Лим Види Случај Боја или Завршна обрабо

Ретро Виножито Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалит

​Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketA

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банка

DIY Жешка!2017 Нова Мода Љубители Мажи Жени Кожа Бенд Кварц Аналогни Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и ви

Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуацијаПодго

Please wait...