0
clear
  • Одобрението за промет на големо се откажат превозот мода 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени панк Гроздобер Партија Накит R218
  • -20%
  • -20%
Одобрението за промет на големо се откажат превозот мода 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени панк Гроздобер Партија Накит R218

Одобрението за промет на големо се откажат превозот мода 316L не ' Рѓосувачки Челик прст Прстени панк Гроздобер Партија Накит

DEN 241.44
DEN 169.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
GMYR218
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
истата слика

Производи во категоријата

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстенМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни цирк

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон Сини Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

★Метал : Цврсти 14k Бело Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.1 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Пав

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

Отвори ПрстенНема изберете големина

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Природни multicolor турмалин Прстен Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот низа на жени

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменОпал 3*8 mmГлавната БојаБела Сина, РозоваТежина2.73 Грама (Опал & Сребр

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

WLP Нови Пристигнување Вода Капка Облик на Прстен Бел Опал Прстен Скапоцен Камен на Злато&Сребрена Позла

2017 Нови Пристигнување Библиотека Книга Две Топката Прстен Гроздобер Стил Стаклена Купола стари Книги,

Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Сет 3Компјутери Срце Љубов Накит Нов Дизајн 2018 Прстен Големина се Достап

Please wait...