0
clear
  • 200PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
  • -20%
  • -20%
200PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

200PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали

DEN 14304.00
DEN 13446.00

Достапност
Производот е достапен


200 PCS/МНОГУ Свадба корист Гостин подарок Срцето на Злато Шише Вино Затка Златна партија се залага за Сувенири рекламирање материјали БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Категорија : Шише Затка
Краток Опис :
Тежина : 7 0g /еез
Материјал : Нерѓосувачки Челик
еден компјутери шише вино затка биде поставена во една OPP вреќа со хартија картичка
Шише Затка Големина : приближно 11.4 CM (Висина)
Пакување Големина : 13.2 CM X 5.6 CM X 1.8 CM
Количина : 100 компјутери по многу
Бракот значи кога две срца стане испреплетени, па се покаже вашите гости вашиот едно срце со ова шише затка. Одлично како ви благодариме подароци на свадба или булчински туш, ова срце-целосна почит беше дизајниран од страна Споделување на Љубов и доаѓа со злато finish за да ги симболизираат вашиот нов срцето на злато. Рака на нив и надвор како гости ја напушти и тие ќе се потсети на вашиот бесмртна љубов кога тие се затвори нивниот следен шише вино.

Кон својствата

Шема:
Срцето,Солидна Боја
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста,Велигден
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a223

Производи во категоријата

200pcs / број 6Шуплина 6 Брои мрежа Macarons кутии,Кифла кутија DHL Fedex Бесплатен превозотможете да изберете бојаIn

Cr ystal ОбјектИмеПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО СЕ ЗГОЛЕМИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ СРЦЕТО ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина27

Режимот на транспортБесплатни ЕМС express, време : 8 10days Бесплатни кина пост воздух express, time : 15 50 дена.Специф

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Сребро Заврши Метал Чадор Ознака За Книга за Деца Роденден Сувенири&Giveaway

Нерѓосувачки Челик Засилувач со Вино, Плута се Справи со 120 PCS / МНОГУ Сирење Засилувач Булчински Туш Сва

Предмет : Металик Коктел Сјајот ЗемаМатеријал : Бамбус+ хартијаГолемина : 6.50 cmКоличина : 500pcs / кутијаМног

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Прекрасна Бебе Дизајн Ознака во Сина Подарок Кутија За Бебе Момче Туш Усл

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наш

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости "Нека Патување Започне" Гроздобер Куфер Багаж

Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја...

состојба : 100% нови и врвен квалитет !бои : црвена , виолетова , жолта , топла розова , розова , синаpls забелеш

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Пеперутка во Срцето Метал Ознаки Добро За Свадба&Булчински Туш Услуги и П

10 Pcs Нерѓосувачки Челик Љубов Шише Вино Затка со подарок кутија свадба фаворизира и подароци свадба сув

Се шири Љубовта Хром Засилувач со Срце Облик се Справи со 100 PCS / МНОГУ Булчински Туш Свадба фаворизира и

добредојдовте на нашата продавницаИме : Луксузни Златниот / Сребрена Дубаи Злато Карти за Играње Со Црн

Свадба материјали корист промоции личност креативен подарок со дупчење пивско шише настроената Име на

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(18pcs / Многу)+Книга Љубовник Колекција "Крст" СреброЗаврши Ознака Црква Свадба Фавориз

Бесплатен Превозот 100pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Т

KissulФабрика продажба директноKissul предности : 1)Фабриката Директно Продажба2)Гаранција За Квалитет3)Приме

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Опис На ПроизводотМатеријал : МеталТежина : 20grams / парчеПакет : Пакување кесиДетални информацииЗа превоз

Дигитални Електронски LCD Tasbih Tasbeeh Прст Картонче Контра Zikr Исламот МуслиманиДигитални Електронски LCD Tasbih

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+"Со Овој Прстен" Брусен Метал Ангажман Прстен Ознака Свадба&Булчински Туш

Please wait...