0
clear
  • 16mm Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Синџир Ѓердан/Нараквица Поставен Мажите Накит 7-40inch Custom Sizes
  • -20%
  • -20%
16mm Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Синџир Ѓердан/Нараквица Поставен Мажите Накит 7-40inch Custom Sizes

16mm Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Злато Кубанската Тротоарот Линк Синџир Ѓердан/Нараквица Поставен Мажите Накит 7-40inch

DEN 479.52
DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме!
2014 Нова Мода 8.99 /парче
Топла Продажба Модни Накит 1pcs 8.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.99 /парче
Бесплатен Превозот Мода Нов Стил од не 'Рѓосувачки Челик Мажите 8.99 /set
Бесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Рак, СКОПЈЕ-162 US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Сјајна не ' Рѓосувачки Челик Накит 55cm*10мм Сребро Плитка Линк Ѓердан,Кул машки Накит US$ 10.99 /парче
Бесплатен Превозот Hight Полиран не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Огромен Јаже Сребрен Накит 55cm*6mm бижутерија US$ 8.99 /парче
Трговија на големо/Мало Топла Продажба Сребрени Златни 316 од не ' Рѓосувачки Челик Накит 55m X8mm Синџир на Модни Ѓердан 66g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 12.5 cm*12mm Бесплатен превозот US$ 9.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.мажите Накит Поставите US$ 10.8 mm Полиран не ' Рѓосувачки Челик Мажите Злато.99 /парче
62*51mm,12mm ширина,53g Tope Квалитет на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Кабел Вежба Ткаенината Алка Нараквица, Модни Накит US$ 19.99 /парче
Божиќ Подароци Накит Нов Стил за Мажи&Момчето Сребрена Алка на Синџирот на Ѓердан 316 L Sainless Челик 50cm*7mm Вештачки Накит US$ 8.6"*10мм 101g Нови Поставен на МАЖИТЕ не ' Рѓосувачки Челик 10мм Жолто Злато Кубанската Спречување на Синџир Ѓердан US$ 15.99 /парче
Трговија на големо 55cm*7mm Slimsy Пресврт 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Накит Мажите Машки Ѓердан Синџири 45g/1pcs Бесплатен Превозот САД$ 6.3 мм Кул Ѓердан,21.99 /парче
Моден накит алка 316 L не ' рѓосувачки челик со висок квалитет хривнија накит 22cm*7mm Бесплатен превозот САД$ 7.99 /парче
Божиќ Подароци Мода Уникатен Стил 52cm*6mm Сребро Круг Синџир Ѓердан 316 L Sainless Челик Накит бижутерија US$ 7. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.99 /парче
23.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.99 /set
Сребро & 18 K Злато Позлатен Монистра од не ' Рѓосувачки Челик 4mm Крстот Rosary Синџир Ѓердан & Хривнија Накит Поставите US$ 16.99 /парче
Gurantee Нови 33mm*52mm Мажите не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребро Крстот Pendant,Модни Накит Бесплатен превозот САД$ 7.

Кон својствата

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато, Сребро Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Обликот:
исто како на слика
Големина:
7-40inch length;16mm width
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)

Производи во категоријата

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Хематит ,камен, Отворајќи Кристал, Количина : 4 На

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

Убава Накит,Исто Така, Ги Сакам Моден Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Фигаро " СинџирМатеријал : не ' Р

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!BC086 н

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Ailatu машки Накит Природни 8мм Круг Црна Нето Камен Монистра Мода Ѓердан или да се Земе како Белегзија Исц

Викинг Ѓердан Fenrir Животинско Волкот Главата Приврзоци Ѓердан Кожа Јаже, Верига Colar Cosplay Накит за Човекот

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НИЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН ЗА ВАС ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО С

Накит ОписКамења Информации : Свежа вода образован бисер, бела keshi бисер, фацетирани круг ахат, сини крис

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Доброто И Злото Буда Главата на

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за н

Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.Покрај тоа,

4*6mm Multicolor Фацетирани Rondelle Кристал Монистра со Месинг жица завиткан Rosary Синџир За Изработка на Накит Мат

Точка Бр : SS1030 NМатеријал : Нерѓосувачки челикЗемја на Потекло : Гуангжу во Кина

Можеби како што се : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ Живеат во градот зелена џуџиња. рачно изработени самовила кукли, с

Пинк компир форма слатководни бисер мушка &пеперутка школка ѓердан жените долг ѓердан накит за девојки

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

*Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена Ви благодарам многу за вашата поддршка.Нарачки ќе бидат испорачан

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Титаниум Нерѓосувачки Handcuff Pendant Ѓердан од Злато Натопена Шарм Трајни Боја Ѓердан Жените Накит RX069 синџи

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за н

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

метал : морска школкаоблик : цветбоја : црвенаголемина : 40mmlengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)имам дру

Pendant Големина : 3.5*3.5 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 16 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар ква

Нашата посветеностНие гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 1.2 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Бо

Please wait...