0
clear
  • 5pcs BR 8мм*8мм Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper
  • -20%
  • -20%
5pcs BR 8мм*8мм Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper

5pcs BR 8мм*8мм Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper

DEN 338.88

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
8*8мм
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

Предмет : Aliexpress Флексибилни Цевки Спојка CNC Stepper Моторни OD = 20 mm, L = 25 mm ID 8x10Вратило : 8 x 10 милиметриНадвореш

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 6mmТочка Бр Спојка 5mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=6m

Предмет : 4x6.35 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 4x6.35 ммН

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 6mmТочка Бр Спојка 6.35mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 8 mm x 10 милиметри Спојка CNC OD = 20 mm, L = 30 мм Флексибилни Слива Спојка Вратило СпојкаВратило : 8 x 10Над

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 7mmТочка Бр Спојка 6mmx7mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=7m

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 14 mm x 10 милиметри Спојка CNC OD = 30 мм L = 40 mm Флексибилни Слива Спојка Вратило СпојкаВратило : 14 x 10На

Предмет : 4x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

3pcs 8 x 15 mm флексибилни цевки(Забелешка : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од

Предмет : 4x5 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 4x5 mmНадво

LUPULLEY Челик Страната Спојка Ригидност Страната Плоча МеталВисока Цврстина Спојки За Ласерски 3 D Печатач

Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Слик

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Предмет : 8x10 D25 L30 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x10 mmНадв

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 10ммТочка Бр Спојка 6mmx10mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 5mmТочка Бр Спојка 6.35mmx5mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Please wait...