0
clear
  • Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR008C
  • -20%
  • -20%
Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR008C

Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR008C

DEN 205.92

Достапност
Производот е достапен


Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR008 C
ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 - БОЈА РАЗЛИКА ,Сите производот фотографиите се преземени од страна на самите себе, ве молиме он derstand има малку боја разлика од различни Монитори.
2 - рачно изработени ,Сите белегзии се 100% рачно изработени, секој работник може само да сплетам 7-9pcs дневно.
3 - ПРИЛАГОДУВАЊЕ ,Ако имате свој дизајн, пратете ни слики или примероци, ние може да го прилагодите за вас.
4 - ИСПОРАКА, Ние ги користиме Кина Пост Регистрирани Воздух Mail пораки кои можете да ги пратите каде пакетот е, превозот цена е висока, така нашата цена е малку повисок.
5 - ЕКСТРА БЕСПЛАТЕН ДАР, со Секој нов или лојален клиент ќе уживаат правото на постоење на 1piece на случаен екстра бесплатен дар, се надевам дека ќе го enojy тоа!

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Чешка
Пол:
Жените
Бренд Име:
MOJO
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Метали Тип:
Никој
фабрика директни:
Yes
Рачно изработени:
100%
Прилагодено Дизајн:
Прифатливо
Occassion:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина
Пакување:
Поединечно завиткани
превозот метод:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Пол:
жени, мажи, унисекс
боја:
Како на слика или прилагодени

Производи во категоријата

Материјал : Вистинска кожаБоја : кафенаГолемина : 22cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : JB001 Матер

Име : Кожа Хривнија Материјал : кожа Стил : Ретро / панк / Мода Тежина : 35 грама Димензии : Должина 22 CM; шир

Нашите МИН НАРАЧКАТА е $10.0 Можете Да мешавина на Различни Елементи Заедно.НЕКА БИДЕ Големо Злато Празен

Точка Име : Кул Cowhide Мажите Хривнија Висок Квалитет Метал Черепот Начичкана Занитвам Заврши Хривнија Wrist

Заврзана Извртени Кожа Кабелот Од Не ' Рѓосувачки Челик Монистра Мода НараквициОпис : Материјал Вистинс

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12.5 mm(ширина); 22cm(8.66 ин

Име : кристал кожа заврши нараквициМатеријал : смола кристали + вистинска кожаГолемина : 3840 см должинаТе

Квалитет : ААА+++Материјал : Кристал / Камен монистра / БакарПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на слика

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Боја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : Одговара 62cm прилагодливиdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Материјал : Вистинска кожаБоја : кафена,црнаГолемина : 17cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

Материјал : Вистинска кожаБоја : црна, бела, кафеава, црвенаГолемина : 17cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Материјал : Вистинска кожаБоја : кафенаГолемина : 1718cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

1)Материјал : Вистински Leathe со Нерѓосувачки Челик делови.2) Боја : Црна боја3) Тоа е високиот квалитет на на

dianxiaobao_1dianxiaobao_2• Име : 10ММ Кристална Топка И Вистинска Кожа Cowhide Заврши Хривнија За Жените Накит • Матери

LOULEUR 4pcs / многу Ретро Вистински Multilayer Кожа Хривнија за Мажи Жени Панк Гроздобер Дрво Мушка Нараквици Маж

Please wait...