0
clear
  • Нови YOHE YH990 YH991 YH993 полно лице мотоцикл шлем стакло леќа Заслепуваат боја на сребро позлата,транспарентни анти-магла црна леќа
  • -20%
  • -20%
Нови YOHE YH990 YH991 YH993 полно лице мотоцикл шлем стакло леќа Заслепуваат боја на сребро позлата,транспарентни анти-магла црна леќа

Нови YOHE YH990 YH991 YH993 полно лице мотоцикл шлем стакло леќа Заслепуваат боја на сребро позлата,транспарентни анти-магла

DEN 950.40
DEN 950.00

Достапност
Производот е достапен


Бендот : YOHE
Модел : YH990,YH991,YH993
Стил : целосна се соочуваат со шлем леќа
Боја : Транспарентна анти-магла,црна,Транспарентен,сребро,ги Заслепуваат боја.
Материјал : PC
Големина : L (СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА)
Магла леќи Опис :
1. Придобивки :
Објективи имаат анти-магла ефект само по технички сируп обработка, не долго-траен antifog, одржување, општа употреба за некое време после миење со вода во внатрешноста на леќа, итн. да се исуши, не бришење со крпа за да се задржи добрата контрола на магла ефект.
2, анти-магла рок за пријавување :
Анти-магла ефект е ограничено траење. Нормално, тоа е за да се обезбеди ефективно една година по една фабрика производство.
Со оглед на времето во некои области, анти-магла леќи не може да се внесе анти-магла и мраз така температурата на водата е околу замрзнување или под замрзнување кога анти-магла леќа не е употреблив
ТОПЛА ПРОДАЖБА
Продавачот препорачуваме промоција

Кон својствата

Големина:
L
Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Gb
Шлем Стил:
Полно Лице
Тежина:
0.25KG
Бренд Име:
GXT
Пол:
Мажи
Шлем Материјал:
ABS+PC
Стил:
Шлем леќа стакло
Модел:
YH990 YH991 YH993
Големина:
FREE SIZE

Производи во категоријата

Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpre

XC2 B01 АПЦ Тактички Вест Брзо Ослободување Копчето Тока Тешки Најлон МатеријалКВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ

Опис : ______ _ _ _ _ Бренд : ЗЕВС Материјал Тип : ABS Пол : Универзална Тема : висококвалитетна ABS, отпорност и вис

Emersongear Брза Сува Мултифункционални Худ МаскаКвалитет : Изработени од висококвалитетен полиестер матер

Airsoft Воена Тактичка Заштитна Подлога за КП Стил Сива шлем Влошки TB768 Шлем Додатоци Заштитна Подлога Бесп

Карактеристики : Лесен, Тешко Школка Дизајн Целосно Прилагодлив од големината на headband да висина на шлем

Трговија на големо СВАТ AIRSOFT Посебна Сила Recon Тактички Шлем OD Црн ТЕНПосебни Шлем Карактеристики : 1.Напр

Нова Топла Продажба Висок Квалитет На Универзалната Преносни Воена Челик М1 Шлем Тактички Заштитна Вој

Бесплатен превозот 1pcs Двојно Леќа Флип до 1000m V3 Bluetooth Шлем Спогодба Слушалки Interphone Радио Мотоцикл Трки Ш

Скелет череп Airsoft Макбаскет ББ Пиштол Полно Лице Заштита Маска Шут Шлемови Пена Поместена во Внатрешнос

JIEKAI 316 Двојно леќа мотор шлем Висок квалитет мотор шлем за маж и жена возач безбедност шлем Ослободување

FMA КП комбо заштитен шлем тактички шлем Highlander лубеницата боја TB762Опис : оваа трупот заштитен шлем постав

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Нерѓосувачки челик двоен Dпрстен.Мала тежина трајни ком

БРЗО Шлем додатоци слушалки носителот Comtac Слушалки Opsтактички Core Шлем ЛАК Железнички Адаптер за Ц1 Ц2 C4 О

БРЗ БАЗА СКОК ВОЕНА ШЛЕМ е кои се вклучени во обука, пребарување и спасување операции, качување или друг

Носорог ноќно оружје планината за MICH / ACH Забелешка : производот е алуминиумски материјал може да се загл

FMAтопчиња со истCL велосипедизам шлем Ограничено Издание топчиња со ист модуларен екстремни отворено сп

Тактички M35 M40 M42 Шлем на Висока јачина на Воена Шлем Airsoft Макбаскет Шлем Крпа Покрие МаскирнаКАРАКТЕРИСТ

2017 НОВИ FMA поморски Тактички Шлем ABS DE / Б.К / FG За Airsoft Макбаскет TB815 / 814 / 816 велосипедизам шлем бесплатен пр

AMU нов ултралесни стакло и челик половинашлем мотоцикл шлем скутер шлем ТОЧКА ECE сертификација A6

БРЗ База Скок Шлем BJ ТИП Тактички шлем сенди Опис на Производот Лесни, мултивлијание, вентилирани лагер

Please wait...