0
clear
  • Класичен Гроздобер Зголеми Бар Pendent Светилка Пастирски Тифани Трпезарија Pendent Светилки Ходникот Балкон Pendent Светла
  • -20%
  • -20%
Класичен Гроздобер Зголеми Бар Pendent Светилка Пастирски Тифани Трпезарија Pendent Светилки Ходникот Балкон Pendent Светла

Класичен Гроздобер Зголеми Бар Pendent Светилка Пастирски Тифани Трпезарија Pendent Светилки Ходникот Балкон Pendent Светла

DEN 4328.16

Достапност
Производот е достапен


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани се Зголеми Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm, Висина 13cm (7.9"x 5.1") Должина на Кабелот : 70cm, прилагодлив Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : Железо,Стакло Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела
Број На Модел На:
CL-556
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Производи во категоријата

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Ретро Индустриски Црна Цевка Pendant Светлина Ковано Железо Виси Светилка Сенка Steampunk Тапа водовод осветлу

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на о

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm, Висина 11

Ако ви треба други големина ве молиме оставете порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро,Посакува

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Модерната геометрија Pendant Светла Lamparas Трпезариска Соба Дневна Соба Светла LED Pendant Светилка за Осветлува

.Индустриски правец виси светла Ветрот ване кабелот pendant светилка Индикатор droplight железо Плоштадот гроз

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

, специфични причини и др Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; Ние ќе ги искористим

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

ГОЛЕМИНА : Кол 20cm / Кол 30cmИзвор на светлина : E27*1 (сијалица не е вклучена)Тежина : 2 KG / 3 KG

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Стакло Сенка LED Модерн

Please wait...