0
clear
  • JOOLIM Бесплатен Превозот Прекрасни Лустерот Earring Dangle Earring Партија Earring прободен earring Добар Квалитет
  • -20%
  • -20%
JOOLIM Бесплатен Превозот Прекрасни Лустерот Earring Dangle Earring Партија Earring прободен earring Добар Квалитет

JOOLIM Бесплатен Превозот Прекрасни Лустерот Earring Dangle Earring Партија Earring прободен earring Добар Квалитет

DEN 168.00
DEN 136.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
Joolim
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LFS160629001
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
2,2 см*6.1 cm
Тежина:
19g

Производи во категоријата

Вкупната должина е околу 7.8 cmПоради камен е природно,не може да биде малку различни во боја.Ако умот,ве м

Неправилни Метал Триаголник Нерамна Површина Дизајн Капка Dangle Обетки за Жените Злато Сребрена Боја Мод

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проб

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA моден бренд

Нова Жешка Неонски Нивоа Долго Tassel Обетки за Жени 4 Слоевит Дополнителните Обетки Ombre Наредени Tassels Dangle О

Blue & Зелено и Црвено Акрилик Монистра Очекување Круг Обетки Онлајн Шопинг Индија Жените Обетки Накит тр

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.П : Како дојде објектот сум добил е помала од она

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Please wait...