0
clear
  • Нов Мозаик 5d Дијамант Везови сликарство крстот бод Сценско водопад Плоштад полн Resinstone занает Декор занаети слика
  • -20%
  • -20%
Нов Мозаик 5d Дијамант Везови сликарство крстот бод Сценско водопад Плоштад полн Resinstone занает Декор занаети слика

Нов Мозаик 5d Дијамант Везови сликарство крстот бод Сценско водопад Плоштад полн Resinstone занает Декор занаети слика

DEN 580.32
DEN 406.00

Достапност
Производот е достапен

По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Неодамна развиена смола 2,5 mm плоштадот дијамант е боја-богата, со 18 аспекти ефект, и одличен сјај. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас.
Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Ви благодарам многу.Дијамант сликарство крстот бод е нова DIY рачно изработени везови проект со повеќе креативност од крстот бод. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Превоз :
Нашите производи се од Кина.
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Тоа може да процесот флорални дезени и сценски,животните и за други сликата шеми за сопствени дијамант мозаик. Тарифниот :
По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 20-40 дена. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.

Кон својствата

Големина:
30X25cm, 40X30cm, 50X40cm, 60X45cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Употреба:
декорација сликарство

Производи во категоријата

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Можете да изберете еден стил ви се допаѓа Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволн

Модерната едноставна уште живот цвет 5d diy дијамант сликарство дијамант налепница, дома дневна соба деко

Внимание : A : Нашата дијамант сликарство е без рамка Б : тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе , C :

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.П : Може ли да се направи ди

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Отворете производот suite,според боја наредени дијаманти и организира сите алатки.Во вид на СнимањеНа веж

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвез

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни...

Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информаци

Please wait...