0
clear
  • Уникатен Ѕид Налепници Custom Name Decal Мики За Момчиња Соба Дома Декорација Ѕид Винил Уметност Decal Ѕид Налепници Y-222
  • -20%
  • -20%
Уникатен Ѕид Налепници Custom Name Decal Мики За Момчиња Соба Дома Декорација Ѕид Винил Уметност Decal Ѕид Налепници Y-222

Уникатен Ѕид Налепници Custom Name Decal Мики За Момчиња Соба Дома Декорација Ѕид Винил Уметност Decal Ѕид Налепници Y-222

DEN 525.60
DEN 394.00

Достапност
Производот е достапен


3427383902215652 Повеќе прилагодено дизајн за деца US $ 10.85 /set US $ 11.95 /set US $ 11.90 /set US $ 14.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 9.90 /парче US $ 7.90 /set US $ 11.80 /set US $ 12.50 /парче US $ 11.90 /парче US $ 12.05 /парче US $ 13.90 /set Производ Inforamtion : Број : Y-222
Големина S : 42x52cm
Големина L : 57 X71cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Кон својствата

боја:
822 црна, 801 бела, 815 сина, 831 виолетова, 830 виолетова, ДРУГИ
Големина:
42X52cm, 57x71cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Y-222
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна

Производи во категоријата

Материјал : Отстранлив Винил ПВЦКарактеристики : 1, може да се отстрани2, водоотпорен и издржливи винил3,

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

Детален ОписСтандардната Боја : Виолетова H631( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 30 x 80 cmГ

Висок квалитет на стакло мозаик Ние сме производство на стотици дизајни од стакло мозаик модели во раз

Целосно плаќање Овие трошоци се на купувачот одговорност.ниска одржување Превозот ќе се организира во

Потсетување : нема слика рамки се вклучениНашиот мал профит, производи оштетени во транзит,ве молиме ко

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 71cm широк X 42cm високи95cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

Опис На Производот : Романтични Цвет Faries Цвеќиња Дрво Гранки Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба и Спална соб

Детали За Производот : Големина на Мал 28cm x 46cm Медиум 56 cm x 88cm Големи 72 см x 114cm крупните 112cm x 178cm

Производ Inforamtion : Број : SY547 Големина S : 42x21cm M : 57x29cm L : 84x42cm XL : 114x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување :

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 56 x 56 cmГолем : 56 x

75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;tex

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отст

Производ Inforamtion : Број : W436 Големина : S : 42x42cm M : 57x57cm L : 75x75cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Please wait...