0
clear
  • 5D DIY Дијамант Сликарство Мачка Крстот Бод Прекрасна Црна Мачка Животинско Везана Дома Декоративни Полн Плоштад Дијамант Везови
  • -20%
  • -20%
5D DIY Дијамант Сликарство Мачка Крстот Бод Прекрасна Црна Мачка Животинско Везана Дома Декоративни Полн Плоштад Дијамант Везови

5D DIY Дијамант Сликарство Мачка Крстот Бод Прекрасна Црна Мачка Животинско Везана Дома Декоративни Полн Плоштад Дијамант Везови

DEN 576.00
DEN 346.00

Достапност
Производот е достапен


Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
.
Постојат 447 бои .

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x65cm, 60x80cm, 70x90cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
Полн Плоштад Дијамант Везови
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501I250

Производи во категоријата

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.Ве молиме да се уве

Пост воздух mail : 1060 дена Следење на вебстраница : на локалните поштата вебсајтe Packet : 725 дена Следење на ве

забелешка : A : Нашата дијамант слика е без рамка Б Ова не е завршена слика, што треба да го направите тоа с

Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла наstereophotograph и луксуз,

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи не квалитет проблем) Производ димензии се н

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не Отворен мал дел од сел

Отворете производот suite,според боја наредени дијаманти и организира сите алатки.Во вид на СнимањеНа веж

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја Дијамант Додаток Ус

Теми за животните,цветни растенија,религија,и ПортретНашите предности : 1 Врвен квалитет; 2 Директно од г

Посетете Ја Нашата ПродавницаDefintion СликаПроизводството Чекори1, Отворете ја кутијата, проверете колекц

Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат Ние обично го пополните долниот декларирана

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги .Превозот : Ние обично брод на сите стоки во рок од 4 дена

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, тридимензионални чувство посилно.П : Колку

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Ставките коишто се вклучени : 1 Реф

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Можете да изберете еден стил ви се допаѓа Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволн

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвез

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

5 D целосна опрема дијамант вез за полнење моделот на дијамант слика мозаик мушка слика на rhinestones,камен &

Please wait...