0
clear
  • 8000Lumens КРИ XML-T6 Светло LED Светилка Zoomable LED Светилка Велосипед Велосипед Светлина за 3 x AAA или 1x18650 Батеријата
  • -20%
  • -20%
8000Lumens КРИ XML-T6 Светло LED Светилка Zoomable LED Светилка Велосипед Велосипед Светлина за 3 x AAA или 1x18650 Батеријата

8000Lumens КРИ XML-T6 Светло LED Светилка Zoomable LED Светилка Велосипед Велосипед Светлина за 3 x AAA или 1x18650 Батеријата

DEN 258.72
DEN 207.00

Достапност
Производот е достапен


Детали За Производот :
Долготрајни Ултра-Светли LED : Вода, Времето, и Отпорност на
5 Лесни Начини (Висок, Среден, Низок, Флеш, СОС)
Zoomable – Од Широк Простор за да се Фокусираше Зрак
Тактички Опашка Switch за Брзо и Лесно Ракување
Направени од Издржлив Високо-Одделение Алуминиум
Анти-Roll Тело Дизајн
Пред Штрајк Рамки за самоодбрана или Кршење на Прозорец во Итни случаи
Паметни Менаџмент на Енергија Овозможува Часа на Непрекината Употреба
Трае Три AAA Батерии или една Батерија 18650 (Батерии Не Се Вклучени)
Она што се вклучени?
1x Моќни LED Тактички Рефлектори
1x Рака на Рака
1x AAA Батерија Носители (Батерии не Се Вклучени)
18650 1x Батеријата Цевки

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
28s
Тип На Светилка:
Камп
Осветлување Растојание:
> 500 метри
полнач:
Батерија
Функција:
Само За Одбрана,Шок Отпорни,Тешко Светлина
Тело Материјал:
Алуминиум
Модел на LED Монистра:
T6
Тип На Батерија:
ААА,18650
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Лумен:
Други
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Бренд Име:
TRLIFE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
15W
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
боја:
Бела
Lumens:
8000LM

Производи во категоријата

Crazy Fire КРИ XML T6 Светло USB Полнење LED Светилка 4 Режим 2000 Лумен Zoomable LEDСветилка Со Користење На Батерија 18650Т

Бесплатен превозот поевтини и практични 2000 Lumens Висока Моќност Факел Zoomable LED Светилка Факел светлина За

5 d LED : КРИ XHP35 HD Е2 Рефлектор : SMO Батерија : 1 × 18650, 2 × CR123 Посебни Начини : Локација Светилник, Strobe Зрак боја :

Ние само брод да се потврди цел адреси.9 cm Пиштол планината Детали за Производот : * Item title : Челик 20mm Желе

SK68 XPE LED СветилкаВисокКвалитет Мини Црн Бренд SK68 Водоотпорен LED Светилка 3 Начини Zoomable LED Светилка Penlight Бе

LED Светилка 2 Режими на Мисловните Безбедност LED Светилка Факел Ноќ Светлина Појас рака на Рака Ноќ Велос

Преносни КОЧАН LED Светло Работа Светлина Светилка Факелот со Магнет Виси Кука Тактички Светилка за Камп

Ултра Сјајна Dimmable LED светлото на рефлекторите E27 / E26 / GU10 / MR16 15 W КОЧАН Сијалица КРИ СветилкиКарактеристик

Вкупна должина : 800 MM,ГЛАВА ДИЈАМЕТАР Е 47mm Постојат 12 Led секоја глава ,Вкупно 24pcs LED Производ материјал : Ме

Супер Светло 8 W Led Преносни Flaslight 4400mah 18650 Li Батеријата Полнење И Долго Горат Време Слободни Брод од Стран

Спецификација : Производ светилка монистра : T6 светилка монистра Светилка монистра век : 100,000 часа Напој

П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

SF0004965Спецификации : Бренд новиLED type : CREE XPEР3Материјал : Алуминиум легураТелото Боја : Црна, како слика пок

37 LED Рака Работа Светлина Отворено Поправка Кампување Светло за Итни случаи Инспекција светилка Пренос

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст попуст ,кога цел текот на 4 парчиња.Супер Се С

ВОВЕДУВАЊЕ на РЕВОЛУЦИОНЕРНИОТ КОНЦЕПТ СЕРИЈА И КОНЦЕПТОТ 1 ВИСОКА МОЌНОСТ СВЕТЛО Концептот Серија е п

Nitecore BR35 Двојна Растојание Велосипед СветлинаЗа доцна во ноќта вози во било какви временски услови, на Nit

Бренд : BORUIT Професионални нуркачка опрема Прегледано строго пред превозот, 150 метри отпорен на вода 4mm де

100% сосема нов и висок квалитетТоа е добра користат за работа, кампување, лов, автомобил поправка, и за ит

Три работни модови : висока светлина ,слаба светлина и strobeАлуминиумско тело,трајни и отпорност на короз

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11 Поради акции статус и временс

Please wait...