0
clear
  • CHICVIE Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083
  • -20%
  • -20%
CHICVIE Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083

CHICVIE Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083

DEN 312.00
DEN 187.00

Достапност
Производот е достапен


Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083105 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Големина на : 42*54*64*2cm Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
SNE160083103
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CHICVIE
Предмети име:
1
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2017 Нови
Тип:
најдобар пријател
Име:
Гроздобер Додатоци
боја:
злато боја црна

Производи во категоријата

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

dianxiaobao_1dianxiaobaoПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online от

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

2017 Топла Продажба на рачно изработени геометриски Анкара Копчето Лигавче памук Ѓердан Африкански Печа

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

Multilayer Тиркизна Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Наки

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

5 Colors Глеѓ христос спасителот Свети Бенедикт Медал Златен Позлатен Крст Крсте Pendant Ѓердани 24 инчи Синџир

Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет) производот ќе биде добро спакувани и испратете го на в

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Please wait...