0
clear
  • Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем 4.3 Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Кабел
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем 4.3 Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Кабел

Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем 4.3 Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20

DEN 1965.12

Достапност
Производот е достапен

Универзална 4.3 инчен Огледало Планината Монитор, Клип на вашата моментална ретровизорот. Не треба да се исклучи било оригинални делови Компактен мини големина резерви фиксна камера со завртки. Тоа може да се инсталира на било автомобили. Ноќно помош видео чип, може да се види јасно во темно место. Заврши паркинг систем. 1 година гаранција. Види Јасен и намалување на сообраќајни несреќи кога наназад. Со 6 M/20 FT Видео Кабел. Опис на производот Боја : 4.3" Огледало Следи & Камера Производителот Спецификации Автомобил на ретровизорот Следи Спецификација Екран : 4.3 Инчен Дигитални TFT LCD екран со Резолуција 480 x 272 Видео Систем : NTSC/PAL Влезен Напон : DC 12 V Rearview Огледало Малку Клип : Прилагодлив - 60mm ~ 90mm Камера Спецификација Image Sensor : 7070 PC HD Леќа : f : 5.7 mm, F : 1.2 Боја Систем : NTSC Хоризонтална Дефиниција : 420 Аголна Поле на Гледање : 170 степени Минимална Осветлување : 0.2 ЛУКС Баланс на Белата боја : Автоматски S/N Сооднос : Connection : РКА Водоотпорен : YES Пакет Содржина Rearview Огледало за Надгледување на Следење на Моќта Кабел 20 FT Видео Кабел Rearview Камера Моќ Кабел Завртки Прирачник за Корисникот Бесплатен Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Cable Free Превозот Автомобил Задните Видите Паркинг Систем, 4.3" Огледало Планината Следи и Копија Камера Слободни 6 Метри / 20 FT Видео Кабел

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
cocar
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црна
огледало големина:
4.3
Со видео кабел :
Yes
Видео Кабел должина:
6M/20FT
Функција:
4.3 Огледало Планината Следи И Копија Камера
Founction:
Автомобилот Задни Видите Паркинг Систем

Производи во категоријата

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отко

Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде...

Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси

Ве молиме контактирајте со нас на прво пред да давате негативен фидбек Ве молиме проверете со вашиот зе

7" Безжична 2.4 G Заден Поглед Назад до Astern Огледало Следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата За Земј

[ Купувачот Известување ] 1) сад, Мексико, Австралија, Нов Зеланд купувачи, ние ќе испрати пакет со " Ali Express

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Општи Информации Компатибилност За Mazda 6 2009 2010 2011 2012 2013 2014За Mazda 6 M6 GH 2007~2013За Mazda6 Ruiyi 2008~2009За Mazda RX8 2004 2005 2006 20

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање

5инчен Безжична 2.4 G Автомобил Rear View Backup Наназад ги следи со Безжичен Пренос на Копија на Камерата за Ками

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Инсталација Iocation : Табличка

Сите парцели ќе бидат испратени во 13 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)Обич

9"Дигитални TFT LCD Монитор Изграденаво 2,4 GHz Дигитален Безжичен Приемник,Графички мени, 1pcs Безжичниот Водо

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

~ СТАБИЛЕН КВАЛИТЕТ+ ДОБАР и Професионална услуга~Универзална HDCCD Задните Видите Обратна Камера за авто

Big Big Road За KIA K4 K5 K7 Kx5 Оптима Lotze Cadenza Sportage QL Да се избегне грешка и спор ,pls бидете сигурни дека големината и

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нар

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2010~2016 годи

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 секунди 11 Купувачи ве молиме да бидете трпеливи да се чека на пакети, тоа

Liis Lee Автомобил CCD Ноќен Приказ Vsion Задна Камера За Nissan Обратно Hatchback C11 2006~2013 Резервна копија од Обратна П

Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговоре

Повратни информации : 1.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба

Општи Информации Компатибилност За KIA Naza Sorento MK1 2003~2008 Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CCD Леќа материјали 100%

8) Некои земји' поштата не обезбедуваат онлајн информации за песната за нормален пост пакети , како што с

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

Please wait...