0
clear
  • Пастирски Тифани Dragonfly Бар Pendant Светилка Гроздобер Европската Трпезарија Pendant Светилка Обоени Стакло Ходникот Pendant Светилка
  • -20%
  • -20%
Пастирски Тифани Dragonfly Бар Pendant Светилка Гроздобер Европската Трпезарија Pendant Светилка Обоени Стакло Ходникот Pendant Светилка

Пастирски Тифани Dragonfly Бар Pendant Светилка Гроздобер Европската Трпезарија Pendant Светилка Обоени Стакло Ходникот Pendant

DEN 7032.00

Достапност
Производот е достапен


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm, Висина 110cm Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Железо,Стакло Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Портокал
Број На Модел На:
CL-гледате е околу 553
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Производи во категоријата

Ако ви треба други големина ве молиме оставете порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро,Посакува

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Светилка : D35*H20 CMБ Светилка : D24*H26 CMТркалезна Плоча : Dia30 CMПравоаголна Плоча : L50*H4.8 CMИзвор на светлина : E27*1 (

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ретро Индустриски Црна Цевка Pendant Светлина Ковано Железо Виси Светилка Сенка Steampunk Тапа водовод осветлу

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Стакло Сенка LED Модерн

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Сончоглед Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

[име на производ ] : Европската луксузни класичен антички Лустерот[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклу

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние само брод да се потврди цел адреси Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На

За Превозот : 1.Враќање & Наплата : 1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas

Данска Простор Копенхаген Дизајн Модерно Едноставна Алуминиум / Стакло Pendant СветлинаЦената е Средна г

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на обј

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Please wait...