0
clear
  • темно црвена циркон љубов срцето сребро позлатен Обетки за жените мода накит Earring /IUTKOLTB TOYQKDWZ
  • -20%
  • -20%
темно црвена циркон љубов срцето сребро позлатен Обетки за жените мода накит Earring /IUTKOLTB TOYQKDWZ

темно црвена циркон љубов срцето сребро позлатен Обетки за жените мода накит Earring /IUTKOLTB TOYQKDWZ

DEN 98.88
DEN 79.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : 0cm Тежина : 6g

Кон својствата

Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
IUTKOLTB
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AE971
IUTKOLTB:
KOIGPMYH
SOZQOBKM:
SDRNYAHL

Производи во категоријата

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Семе Beaded Boho Капка ОбеткиОбетки : големина : 10cm(за )тежина : 38g / пар (за)

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалБо

***Ако купите над $200 во нашата продавница Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL Бесплатен Прев

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Најпопуларните Ние ќе прогласи aviso : лос estimados compradores, nuestra tienda де orden mnima es де $8 ( usted puede mezclar diversos artculos en nuestra

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3% OFF попуст!!!earring за жените новодојдени 3 бои бакарни легури остава накит етни

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Silve БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / Месинг

Гроздобер Накит Правоаголник Кристал Обетки за Жените Партија Уво Додатоци Геометриски Очекување на Д

ZAKOL Класичен Капка Обетки Вода Капка Кубни Циркон Свадба Накит За Жените Ангажман FSEP659Бренд : ZAKOLГлавнио

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA моден бренд

BEADSLAND Купер Обрачот Обетки 5СМ Дијаметар Мода Накит Жените Подарок

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори, бисер, дрво Круг Големина

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA долго tassel об

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА !2017 20 MM Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Обетки Сребро 925 Ароматерапија

.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За :

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 3 Год

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Неправилни Метал Триаголник Нерамна Површина Дизајн Капка Dangle Обетки за Жените Злато Сребрена Боја Мод

Please wait...