0
clear
  • Свадба фаворизира 100pcs/многу Љубов Надвор Мерка срце или во облик на круг Мерење Лента Keychain во Чиста Organza Торба Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Свадба фаворизира 100pcs/многу Љубов Надвор Мерка срце или во облик на круг Мерење Лента Keychain во Чиста Organza Торба Бесплатен превозот

Свадба фаворизира 100pcs/многу Љубов Надвор Мерка срце или во облик на круг Мерење Лента Keychain во Чиста Organza Торба Бесплатен

DEN 7104.00
DEN 6536.00

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Јзо да се како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :
КУПУВАЧОТ ИЗВЕСТУВАЊЕ
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам,Western Union,T/T,итн
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Секој компактен мерен лента retracts на притискање на копчето и лесно може да се чуваат во чанта или на handyman е pegboard. Овие инвентивни услуги се презентирани во чиста бела organza торбичка со појавување на сатен лента и сте сигурни да додадете само што посебно допре сте биле во потрага за. Достапни во круг или срце форми, овие корисни услуги двоен како keychain и функција етикета која гласи : "Љубов Надвор Мерка".
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Мерки 2" во дијаметар.
Свадба фаворизира 100pcs/многу "Љубов Надвор Мерка" срце или во облик на круг Мерење Лента Keychain во Чиста Organza Торба Бесплатен превозот
имаме срце облик или тркалезна форма за вашиот избор, ве Молиме оставете порака
Подарок за да се ужива од страна на сите! Не само што ќе овие креативни услуги изгледаат прекрасен во местото на поставување, но вашите гости ќе ги најдете како корисна алатка за да има околу куќата.

Кон својствата

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Денот На Благодарноста
Шема:
Никој
Број На Модел На:
KS
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(18pcs / Многу)+Книга Љубовник Колекција "Крст" СреброЗаврши Ознака Црква Свадба Фавориз

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Сребро Заврши Метал Чадор Ознака За Книга за Деца Роденден Сувенири&Giveaway

Бесплатен Превозот 200pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Т

Бесплатен Превозот 50pcs / Многу Бело / Црвено Боја Слатка Срцето Форма Багаж Ознаки Свадба Корист Багаж Тв

Опис На ПроизводотМатеријал : МеталТежина : 20grams / парчеПакет : Пакување кесиДетални информацииЗа превоз

Свадба материјали корист промоции личност креативен подарок со дупчење пивско шише настроената Име на

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Откако ќе

Дрвени Природно Дрво Срце облик Подарок Ознака , Свадба Декорација , Булчински Туш , Придружба Картичка ,

Една големина "пиво очила" Одлична за елен не и партии Tankyard стил Жолта леќи Изработени од пластика Голем

Уникатен свадба фаворизира и подароци Ангажман Прстен Ознака Свадба Фаворизира Подароци За Гости Функ

Бесплатен превозот, 50 компјутери / многу, Розова / Виолетова / Тифани Сина Бонбони Кутија, Свадбен Пода

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Евтини Свадба Фаворизира Љубов Надвор Мерка за Мерење на Лента за Скролу

Вино настроената димензија : За 11 CM*4 CMКлучот на Моето Срце Гроздобер Копче Шише Настроената Злато Свадб

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+"Со Овој Прстен" Брусен Метал Ангажман Прстен Ознака Свадба&Булчински Туш

Please wait...