0
clear
  • M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер
  • -20%
  • -20%
M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер

M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер

DEN 5712.00

Достапност
Производот е достапен

Бришење на времето за Испорака Државата за M35080 V6 1-10 минути
3.On-board EEPROM програмирање за M35080 V6
7. Прочитајте,програма,бришење пораст на матичните книгиEEPROM
2.НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ.Бришење на времето за Испорака Државата* 1-3 секунди
5.5, 5,0 и 6 MHz IC е
4.Превозот цена ќе се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина .Ние можеме да брод на сите земји низ светот.Ние ќе целосна наплата тебе ,на приемот на објектот во првобитната состојба и сите компоненти и сите додатоци се вклучени .и така натаму ,превозот метод одлучат со што производите и квалитет ќе нареди.Напојување : На 12 Volt / 500ma Информации :
Испорака Државата : прво 32 бајти (пораст на матичните книги) се поставени на сите "0"s, 16 зборовите на 0000 На EEPROM меморија низа 0020-3 FFF поставено на сите FF.
Answer : ___________________________ Note : Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и дестинација на царинската управа.
M35080 V6 Eeprom Гумичка Програмер
Функции :
1.Одборот процесор ATmega16 овозможи да се Ажурирање на Фирмверот на нови верзии
8.Домаќин : 32-Bit x86 базирани или PC Pentium со бесплатен Com1-8 комуникацијата пристаниште. Ако имате било какви квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да slove тоа побрзо. Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL Fedex ПРОЗОРЦИ и ЕМС,10-60 дена преку сингапур ПОСТ воздухопловната да се во светот.
Ние ќе бидеме онлајн :
8 : 30 a.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат назад од денот таа е примена . Статусот се регистрирате поставено на 10
Скенирање нашите QR Код, направи цел насекаде и во секое време, преку мобилен телефон
1.м до 9 : 00 стр.

Кон својствата

моќност:
3w
Бренд Име:
cwobdii
Тип На Објект:
Моторот Аналитичар
Хардвер Верзија:
M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер
Верзија На Софтвер:
M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Должина:
15inch
Име На Модел:
M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Електронски:
No
Тип Име:
M35080V6 Eeprom Гумичка Програмер
користат за:
eeprom програмер
Бесплатни Гаранција:
1 година
време на испорака:
Во рок од 2 работни дена

Производи во категоријата

MS908 P ви помага со решение : Податоците се Најавите за да испратите помош побара и да добие директни услуг

Ние можеме да брод на сите земји низ светот.Сите предмети се испраќаат се сосема нови Сите предмети имаа

Ако имате било какви прашања Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.​За Volvo 88890300 Vocom Ин

BDM Рамка PinТаа има вкупно 40pcs Игли ,Вклучуваат 20pcs Short Игли и 20pcs Долги Игли ,Работи со BDM Рамка за Поддршка Fg

F AFS модули * OCF нов дел наречени "Апликации", која е : Даунлоадирајте на параметарот на податоци, кодирање

НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ,Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.25 ИНЧИ (24 до 32ми

Xeltek USB Superpro 610 P Универзална ПрограмерОперативен Систем : Windows XP, Vista и Win7Xeltek USB Superpro 610 P Карактеристики : По

Онлајн Верзија Kess V2 V5.017 V2.23 Не Токени Ограничување Kess V2 OBD2 Менаџер Подесување Комплет Авто Камион ЕКИ Пр

94 Digiprog III Digiprog3 Броило Програмер Целиот КомплетТоп 4 Причини да се Добие Ниска Цена V4 Производителите се

Најновите За Volvo 88890300 Vocom Интерфејс За Рено / UD / Мек / Volvo Vocom 88890300 Онлајн Ажурирање Камион Дијагностички А

МИНИ VCI Еден Кабел За Тојота Поддршка TIS ОЕМ Дијагностички СофтверUSBза да OBD2 16pin МИНИ VCI Еден дијагностичк

Kess V2 V5.017 Онлајн Верзија Не Токени Ограничување V2.23 Kess V2 OBD2 Менаџер Подесување Комплет Авто Камион ЕКИ Пр

BDM РАМКА со Адаптери Постави направени од hight квалитет Plexiglass ,може да се користи на Fgtech ,BDM100 програмер , CMD,

Откако индикатор се врти, полнењето е завршено За пребарување : Ви овозможува да најдете ја вашата цел п

Please wait...