0
clear
  • П.Н.Е. atolyestone артилерија алки на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Жица нова мода хривнија
  • -20%
  • -20%
П.Н.Е. atolyestone артилерија алки на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Жица нова мода хривнија

П.Н.Е. atolyestone артилерија алки на четири бои се направени од не ' рѓосувачки челик и Жица нова мода хривнија

DEN 719.52
DEN 590.00

Достапност
Производот е достапен

За нас- Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред; 2.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам? A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне поради грубото ракување со превозот на работникот.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2. Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Момче пријател / Маж / Татко
Метална боја : челик / gold / розово злато / црна
(Pls ни остави meaasge) ЗАБЕЛЕШКА : - 1. Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.For нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни. Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Сите производи вклучувајќи товар. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина? А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда; 3.Купувачи се плати за враќање поштарина.

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
П.Н.Е.-462
Бренд Име:
Beichong
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Име:
Atolyestone
боја:
сребро,злато,роза,црна
е-прилагодена:
Yes
Стил:
Европската & Американски
Дијаметар:
6cm

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Мојот Whatsapp : +8615268698457 Нови пристигне 10pcs / многу круг заклучување snap копчиња pendant додатоци одговара 18mm ѓум

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

Големина : 60mmМатеријал : Премиум 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 30gВклучува : Нараквица+ Парфем Locket+12 Сло

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние се обиду

САД$ 10.99 / парчеСАД$ 8.79 / парчеСАД$ 6.99 / парчеСАД$ 4.79 / парче парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / пар

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Нова Мода Пресврт Јазол Помине Алка Срцето Јазол Хривнија Оџакот Алка Манжетната За Жените ДизајнПредм

1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупн

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

Please wait...