0
clear
  • Западен стил се претерува модни луксузни diamante злато плоштадот женски dangle pendant обетки
  • -20%
  • -20%
Западен стил се претерува модни луксузни diamante злато плоштадот женски dangle pendant обетки

Западен стил се претерува модни луксузни diamante злато плоштадот женски dangle pendant обетки

DEN 249.12
DEN 224.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANKUN
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
АК-ER-1862
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

не кутијаДобредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,н

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

.100% бренд.Стил : Сребрена Боја CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За :

Точка Име : Bling Zircons Трендовски Темно Црвена Marquise Кубни Циркони Камен Лист Намалувањето Долги Обетки Мод

Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проб

Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.П : Како дојде објектот сум добил е помала од она

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Најпопуларните Ние ќе прогласи aviso : лос estimados compradores, nuestra tienda де orden mnima es де $8 ( usted puede mezclar diversos artculos en nuestra

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

ZAKOL Класичен Капка Обетки Вода Капка Кубни Циркон Свадба Накит За Жените Ангажман FSEP659Бренд : ZAKOLГлавнио

BEADSLAND Купер Обрачот Обетки 5СМ Дијаметар Мода Накит Жените Подарок

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3% OFF попуст!!!earring за жените новодојдени 3 бои бакарни легури остава накит етни

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Семе Beaded Boho Капка ОбеткиОбетки : големина : 10cm(за )тежина : 38g / пар (за)

Please wait...