0
clear
  • 100pcs/многу Wholesle Нови Црна Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вклопуваат Свадба Партија 130*180mm
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу Wholesle Нови Црна Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вклопуваат Свадба Партија 130*180mm

100pcs/многу Wholesle Нови Црна Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вклопуваат Свадба Партија 130*180mm

DEN 532.80
DEN 469.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 264
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црна Боја
Објектот Околу Големина
13x18 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
100pcs/многу Wholesle Нови Црна Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вклопуваат Свадба Партија 130*180mm

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
13cm
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.2g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
18cm
Број На Модел На:
Organza Торба 264
Големина на:
13X18cm
боја:
црна боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

картичката име 500card по многу рачно изработени со љубов печатени Накит kraft хартија Earring Екранот Картички

Материјал : АкриликБоја : ЈасноПакет Се Вклучени : 1pcs акрилик екранот носителот(Никој накит вклучени,сам

Функција : Продавница ѓердан, обетки, прстени, накит Материјал : Акрил,МеталБоја : Транспарентна, Black Голе

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 1545 работни дена да пристигнат.Шопинг Процес

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 300 X190 X240 mm Висина (ако сакате да обичај екранот стој

Сомот Кеси Пошта Накит Торба Свадба Декорација Подарок ПерницаГолемина : 8*10см(3.14 "*3.93")

Please wait...