0
clear
  • Проектор Крушка Светилка RLC-160-03A RLC16003A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 со домување
  • -20%
  • -20%
Проектор Крушка Светилка RLC-160-03A RLC16003A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 со домување

Проектор Крушка Светилка RLC-160-03A RLC16003A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 со домување

DEN 2640.00
DEN 2033.00

Достапност
Производот е достапен


DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.
Проектор сијалица RLC-160-03 A RLC16003 A за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700 Проектор Светилка Светилки со домување
H ID : Меркур Светилки
Број на модел : RLC-160-03 A RLC16003 A За Viewsonic
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за VIEWSONIC PJ750-1 / PJ700
Живот време : до 2000hours
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите.ви благодариме. Однапред ви благодариме.Се надевам дека ќе може да се разбере. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. инаку ние не прифаќаме тоа
3. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.

Кон својствата

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
RLC-160-03A RLC16003A За Viewsonic

Производи во категоријата

Оригиналниот Светилка Со Станбен За Benq W1400 W1500 Проектор 5 J.J9 E05.001Карактеристики : Тип На СветилкаОригинал

Опис Име на Производ : Brand New Оригинални Светилка Со Станбен Дел број : EC.J6300.001 Компатибилни Модели : За Acer P

Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени Ние сме во можност да ви п

Опис Име на Производ : Brand New Оригинални Светилка Со Станбен Дел број : EC.J1101.001 Компатибилни Модели : За ACER P

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме л

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Ви благодарам многу за вашата помош љубезно3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за р

Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со

Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефект

Товарни соберат не прифатиНајдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така

Тип : Компатибилни Светилка со Домување (CWH)Дел Број : СПЛАМБА062Компатибилен со : IN3914 / IN3916Wattage : 200 WПросеч

SHP119 220 W Оригинални Проектор Светилка НА F212 LP за СТРF212 X / СТРF255 W / СТРF255 X / СТРF267 X / СТРF312 XБрој на модел

стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управуван

Дали е ова проблем со мојата ламба?A : Можеби Ако сè уште не оган по проверка на сите овие фактори, таа мож

Тип : Замена на Проектор Светилка (CB)Дел Број : ПАРТИLA1000Компатибилен со : PT50 LC14 PT50 LCX63 PT52 LCX15 B PT52 LCX65 PT60 LC13 PT60

време на Испорака : рок од 23 дена по примена на плаќањеВ Компатибилен Голи Светилка (CB) Тие може да имаат

проектор сијалица V13 H010 L49 ELPLP49 за Epson ЕЈTW2800 TW2900 TW3000 TW3200 TW3500 TW3600 TW3800 TW4000 TW4400 HC8700 UB РК 8500 UB1)Дел број : ELPLP49 / V13

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Дали е ова проблем со мојата ламба?A : Можеби.П : јас само инсталирано мојата ламба и тоа е ефтина...

Сигурен Corporation Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домув

Оригиналниот светилка со домување(OWH / GLM / OEM3 Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / СМ)5 Ние сме биле во

Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpr

Please wait...