0
clear
  • Светот на Резервоари Keychain Гроздобер Шарм За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Подароци Неколку Чанта Копче за Синџирите за Накит Топла Продажба DIY Z460
  • -20%
  • -20%
Светот на Резервоари Keychain Гроздобер Шарм За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Подароци Неколку Чанта Копче за Синџирите за Накит Топла Продажба DIY Z460

Светот на Резервоари Keychain Гроздобер Шарм За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Подароци Неколку Чанта Копче за Синџирите

DEN 133.92
DEN 110.00

Достапност
Производот е достапен


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1 BUC МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Големина : 25ММ Тежина : g Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник

Производи во категоријата

започнетекрајотАко ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цен

Алуминиумски Копче со синџириВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легур

Мажите Накит Класичен Топла Филмот Star Wars Yoda Копче Синџир Машки Подарок Цинк Легура Pendant Накит Кул Keyring Chav

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Х

Boku нема Херој Академијата Keychain Акција Фигури 100% Сосема Нов.Големина врска : 58cmМатеријал : гумаБоја : Види

HANCHANG Додатоци Кошмар Пред Божиќ Џек Черепот на Главата Skellington Keychain Keyrings За Кеси за Повикување Синџир Chavei

Тип : Копче Синџир Единствениот Услов : 100% Сосема Нов Потекло : Nanjing, Кина Материјал : ПВЦ Боја : Мешана Бој

Фабрика директни Pin Преголеми фокс 13 cm крзно топка ( корисничко подесување на големина )Секој еден е меки

Копче за да го заслужи да дејствува улогата на класификација : Копче синџир Стил : Парови тип Pendant матери

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Х

MQCHUN Филмот " Игра на Престоли Shield Круг Монета Keychain Сребрен Клуч Прстен Држачот за Љубителите Мажите Наки

Злато Стр lated ЛегураДијаметар : 8cmKey Chain Должина 6 5 cm (2.5 инчи)9 бои Заедноначин на плаќање ја прифатиме alipay

ОПИСИме : KeychainСтоковните материјал : Метални ЛегуриБоја : SliverГолемина : 3.5x3.5 cm / 22gПакет : спакувани во opp в

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја пос

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , ве Молим

1 Продавачот за Испорака Метод ,ДРУГИТЕ(руски) : Цел=30, со следење на број и Меѓународниот превозот информ

Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!ПревозотВнимание, Ве

започнетекрајотАко ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цен

Please wait...