0
clear
  • Есен и зима топла експлозија модели на жените плетени јака шамија Кралската mink крзнено палто жените топло мода природно крзно shawl
  • -20%
  • -20%
Есен и зима топла експлозија модели на жените плетени јака шамија Кралската mink крзнено палто жените топло мода природно крзно shawl

Есен и зима топла експлозија модели на жените плетени јака шамија Кралската mink крзнено палто жените топло мода природно крзно

DEN 11424.00
DEN 5826.00

Достапност
Производот е достапен


100% mink Вкупна должина од 170 см, ширина на 54 cm (грешка 1-2 cm)

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Бренд Име:
JKP
Стил:
Моден
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
135cm-175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
mink

Производи во категоријата

Карактеристики Изградена од страна руно материјал Дизајниран врз основа на луѓе се соочуваат преглед,

Природни Raccoon крзно јака крпа должина 80см / ширина 16cm / 19cm Индивидуализира 70cm / 75см / 90cm

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компани

Топла Продажба Печати Британско Знаме Voile Chiffon Ќебе Шамија Жените Нов Стил Топло Зима Женска Шамија Scarfs

Опис : Материјал : 100% Свила СатенскиГолемина : 106x106cm (грешка опсег 13cm)Edge : Валани Рака1.Нарачки ќе се испраќ

Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамијаМатеријал : 100% ПолиестерТкаенина Тип : Имитира Св

1 Руските купувачи sopping бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме2 Pls марка боја кога цел,или ние

___________________________________________________________________100% Свила Главата Муслимански Шамии Исламската Жените Hijab Џерси Шам

Marte&Joven Мода Флорални Везени Памук Розова Шамија Stoles за Жените Пролет, Есен и Топло, Долго Преголеми Shawls О

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

Димензии : Должина 160cm Width50 cmнарачате повеќе од 2 парчиња сега може да се испрати бесплатен дар ! !Ви благо

Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска ценамешан диза

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

големина : за : 125*22cm Топло Совет : 100% во вид на снимање ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефект

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Добредојдени се Меша трговија на Големо, 500pcs ед

2017 Нов Моден Бренд Women Прстен Шамија Гроздобер Coffer Боја на Цвет Јамка Марами Мода Дама Подарок Shawls голем

100% коза кашмирсодржина>96% екстремни мека дише & удобнодизајниран & изменуваат од страна FRN,2018висок квали

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

Име На Производ : Свила Палачинка Плоштадот ШамијаМатеријал : 100% СвилаТежина / Дебелина : 12 mommeГолемина н

започнетекрајотШамија должина : 130cmШирок : 12cmВе молиме да се разбере постоењето на чиста прирачник за ме

Направен од висок квалитет на висока густина faux зајакот крзноСупер мека и мазна Погоден за повеќето јак

Please wait...