0
clear
  • 100Pcs Агол Менија Албуми Книга Папки Аглите Заштитници Сребрен Тон Бележник Хардвер 20x14mm
  • -20%
  • -20%
100Pcs Агол Менија Албуми Книга Папки Аглите Заштитници Сребрен Тон Бележник Хардвер 20x14mm

100Pcs Агол Менија Албуми Книга Папки Аглите Заштитници Сребрен Тон Бележник Хардвер 20x14mm

DEN 264.96
DEN 239.00

Достапност
Производот е достапен

100 Pcs Агол Менија Албуми Книга Папки Аглите Заштитници Сребрен Тон Бележник Хардвер 20x14mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Агол Заштитници Наоди Материјал Легура(Кадмиум Слободни) Големина
Прибл : 20x14mm Дебелина : 4.5 mm Внатрешен Дебелина : 4mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон(Имитација Родиум Позлатен) Количеството 100 Компјутери на Дел НЕ. G0167

Кон својствата

Материјал:
Метал
Дебелина:
0-1 носители.9 cm

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот100pcs Злато Позлатен Лим Книга Агол Албуми Менија Папки Агол Заштитници 16x16x4mm M00638Матер

Бесплатен Превозот100pcs Антички Бронза Метал Книга Агол Албуми Менија Папки Агол Заштитници 16x16x4mmМатери

Бесплатен Превозот100 PCs Антички Бронза Книга Scrapbooking Албуми Менија Папки Агол Заштитници 20mmx14mmМатеријал

Материјал : Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : Прибл : 30x30x43mmДебелина : 8mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm

100 Pcs Метал Менија Албуми Книга Папки Аглите DIY Бележник Хардвер Заштитници 23x16mm, Злато Позлатен / Розово

30pcs злато / бронза / сребрена боја на цвет шема Книга Scrapbooking Фото Албуми Агол Заштитници Декоративни Аго

Please wait...