0
clear
  • 200Pcs Мешани Божиќ Серија Дрвени Копчиња DIY Бележник Занает Облека Оркестарот Копчето Божиќ Подарок Додатоци
  • -20%
  • -20%
200Pcs Мешани Божиќ Серија Дрвени Копчиња DIY Бележник Занает Облека Оркестарот Копчето Божиќ Подарок Додатоци

200Pcs Мешани Божиќ Серија Дрвени Копчиња DIY Бележник Занает Облека Оркестарот Копчето Божиќ Подарок Додатоци

DEN 263.52
DEN 242.00

Достапност
Производот е достапен


ree превозот - цртани филмови шема Дрвени Копчиња 100pcs Мешани 2 Дупки Дрво материјали за Шиење botoes став artesanato US$ 6. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
Политика На Враќање
· Ако на тоа em s се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.48 /многу
парчиња / многу
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.0393 инчен
Боја :
дрвени
Количина :
Ќе добиете 20 0 Pcs/многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.28 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу Цвет Насмеани Лицето Форма Дрво копчиња за Шиење Копчиња најголемиот дел Scrapbooking 2 Дупки Мешани занает шиење додатоци US$ 6.99 ДОЛАРИ-6.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 150pcs/многу 19mm Дрвени Копчиња Шарм Мешани за Шиење и Бележник Додатоци botoes став artesanato US$ 6. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.58 /многу
парчиња / многу
Промет на големо со Бесплатен Превозот 150 Компјутери Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 2 Дупки 13mm Бележник Додатоци botoes став artesanato US$ 5. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.

Кон својствата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
Кинески Јазол Копче/Кинески Жаба Копчето
Обликот:
U-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
mixe-23
is_customized:
Yes
боја:
Дрвени
Големина:
mixed

Производи во категоријата

Сосема нов и висок квалитет! Материјал : Plastice Боја : Мешани Прибл : Срце со големина од 15 mm Бубамара големи

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

200pcs Розова Сјај Искра Смола Круг Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проект

Нови 20pcs 10*14 MM Вода Капка боја Кристал копчето за шиење облека свадба покани ги красат копчето метал scrapboo

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 15*20 ММ 12 Pcs / многу Гроздобер рач

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин за 30 MM 12 Pcs / многу Новороденче Fla

300pcs Круг 2 Дупки Копчињаслонова коска боја Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти Голе

Количина : 300 парчиња {Состојба : 100% Сосема Нов}Големина : околу 9mm*18mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопл

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Смола *Големина : Години : 6mm*Конверзија

На доделување на датум е 15 работни дена.2) Секој врати треба да бидат засновани на докази Во исто време, м

Оваа листа е за 200 компјутери / многу 25мм Смола Јасно Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и дру

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine мета

Име : Висок Квалитет На Природен Кафена Црна Вистински Бивол Рог Копчето Одговараат Јакна Палто Грб Го П

Главната ВоведМешани случајно од акциите бои.Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕ

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.Контакт со нас на :

Материјал : ДрвоГолемина на : 50 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ит

* ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ[[[+++ Облека Блуза Додаток За Шиење Чадор Дрвени Копчиња Природна Боја Суспензија Дек

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин за 15 MM 48 Pcs / многу Злато flatback мет

10 Pcs / Многу 18 MM Круг AB Боја Diy Додатоци Фестивал Оркестарот Дијаметар DIY Одговара Накит Додатоци Материја

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 14mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќ

Please wait...