0
clear
  • Бесплатен Превозот SMD 5050 IP22 Не-Водоотпорен 240LEDs LPD8806 24IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48LEDs/m DC 5V бела ПХБ
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот SMD 5050 IP22 Не-Водоотпорен 240LEDs LPD8806 24IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48LEDs/m DC 5V бела ПХБ

Бесплатен Превозот SMD 5050 IP22 Не-Водоотпорен 240LEDs LPD8806 24IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48LEDs/m DC 5V бела ПХБ

DEN 652.80
DEN 620.00

Достапност
Производот е достапен

метар
SMD 5050 IP22 не - Водоотпорен 240 LEDs LPD8806 24 IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48 LEDs/m DC 12 V бела ПХБ Карактеристики : 1. 100% сосема нов. 2. Супер светло 5050 СМД Врвот ЛЕР,висок интензитет и сигурност. 3.Континуирана должина,преполна со 5meters. 4.Cuttable секој 1leds заедно сечење на знаци,според pratical барање. 5.Долг животен век 50.000 часови+ 6.Флексибилни ribbonfor curving околу наведнува 7.Ниска потрошувачка на енергија 8.Сосема мазна, па дури и светлината се шири,решавање на нерамна прозрачна проблем. 9.Ултра-светли но работи на ниски температури. 10.Висока осветленост-ниска енергија,долг живот,лесна инсталација,производство на високо приспособливи. 11.Лесен за транспорт,декоративен ефект е брилијантен.заштеда на енергија,заштита на животната средина. 12.Бои се промени од страна на далечинскиот contoller. Спецификација : 1. Модел : LPD8806 LED лента 2. led диоди : 48leds/метар ,8806 IC 24pcs ,1pc IC контрола 2led 3. Votalge : DC 5 V 4. Моќност : 72 W 5. Лумен/led : 14-16 LM 6. Боја : RGB Магија боја променливи 7.Чип : SMD5050 8.Гаранција : 2year 9.Животниот век : 50.000 часови 10,Водоотпорен : IP22 не-водоотпорен Пакетот Вклучува : 1 M 8806 LED Лента на Светлина , 48led/m , 1 ic (диск) контрола 2 led ,IP22 не-Водоотпорен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
Aixy
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD5050
Водоотпорен:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Боја Temp(К):
1500K
Температура На Боја:
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Движење
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
7.36 W/m
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
5050 led лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60pcs
Напон:
5V
боја:
RGB Магија боја променливи
Место на Потекло:
Кина
Име:
5050 led лента rgb
Пакет:
5M
Гаранција:
2 година
Led приказ на агол:
120
ПРЕСТАПНА:
>@
Водоотпорен:
IP22
Работа Tempreture:
-20 - +55
сертификација:
CE & ROHS

Производи во категоријата

26.11 / метар 26.06 / метарОбрнете внимание на : 1 точка 5 mm =1.5 mm2 точка 5 mm =2,5 mmТочка Име : Страна Сјај Оптички Вл

Карактеристики На Производот : 1 Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност 2 Долг животен век 80,000

СпецификацијаLED Чип Модел : SMD2835Напон : 12 VМоќност : 120 WLED КОЛИЧИНА : 240 PCS / MПакување : 5m / ролнаНе водоотпоре

WS2812 B сите светла монистра Опис и спецификацииглавна карактеристика : 1 опис на производот : WS2812 B е збир н

Магнетни LED Лента Светлина 5050 RGB за PC Компјутер Случај, SATA напојување интерфејс,утврден од Магнет,Далечи

1 LED количина : 100 КОМПЈУТЕРИ2 Напон : 220 V3 Работна Сила : 4 W / групи4 Доведе Материјал : ПВЦ транспарентен ли

SK9822(Слични APA102) Smart led пиксели лента 1m / 5m,30 / 60 / 144 led диоди / пиксели / m ,IP20 / IP65 / IP67 ПОДАТОЦИ и ЧАСОВНИКОТ одд

220 V / 110 V LED Неонски Светлина SMD2835 1m 10m 20 милиони 50m 92 LED / m RGB Бела сина LED Флексибилни Јаже Неонски СветлинаП

6 W 2800 K7500 K 15 / 20mm бела / жолта 2400lm 10 M секоја 3 led диоди 50,000 HПроизвод Фотографии : Примена : 1.Карактеристики : 1

Апликации : 1 Автомобил декорација2 Архитектонски декоративни осветлување3 Archway, крошна и мост работ осв

Работен Напон : DC5 VLED Количина : 32leds / MLED Type : SMD5050 RGBIC Количина : 32pcs / MПотрошувачка На Енергија : Max 7.68 W / Мета

100*1.4 ЕЛ Лента LED Лента Светла со DC5 V USB Стабилен на Инверторот Сјајот Партија Декорација Материјали 8 Осве

Напомена : сите led ленти се двојно FPC,Автентични 3 M лента и Злато жица внатрешноста на LED Чипови,Голема Гол

Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и

LED Лента 3528 DC12 V 60 LEDs / m 5m / многу Флексибилни LED Светло RGB+24key контролер / Бела / Топло бела / Црвена / Зелена /

СпецификацијаLED Чип Модел : SMD2835Напон : 12 VМоќност : 120 WLED КОЛИЧИНА : 240 PCS / MПакување : 5m / ролнаВодоотпорен Д

LED Лента 3014 204 LED / метар DC12 V Бела / Топло Бела Супер Светло Флексибилни LED Светло 5m / многу IP20 / IP65 / IP67 Водоо

Нови 100% DC 36 V 16.6 НА 600 W Универзална Прилагодливи Регулирани Префрлување Напојување Универзални AC влез /

Please wait...