0
clear
  • Тифани Sunflowers Бар Кафе Pendent Светилка Класичен Балкон Ходникот Виси Светлина Трпезарија Pendent Светла
  • -20%
  • -20%
Тифани Sunflowers Бар Кафе Pendent Светилка Класичен Балкон Ходникот Виси Светлина Трпезарија Pendent Светла

Тифани Sunflowers Бар Кафе Pendent Светилка Класичен Балкон Ходникот Виси Светлина Трпезарија Pendent Светла

DEN 5806.08
DEN 5806.00

Достапност
Производот е достапен


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Сончоглед Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm/30 CM/40 CM/50 CM, Висина 14cm (7.8"x 5.5") Должина на Кабелот : 50cm, прилагодлив Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : Железо,Стакло Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Абажур Боја:
Портокал
Бренд Име:
oovov
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Тифани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
CL-550
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Производи во категоријата

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, т

>>>ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Димензии : 12cm Материјал : Метал, Цемент и Цемент Моќ Оценка : 110 V250 V Напон : 3140 W

Ако ви треба други големина ве молиме оставете порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро,Посакува

Нордиските Гроздобер Модерна Алуминиум Синџир Метеор Туш LED Pendant Светлина Ресторан трпезарија Сребро К

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор Вие мора да му кажете ни што d

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Вашата цел адресата МОР

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Данска Простор Копенхаген Дизајн Модерно Едноставна Алуминиум / Стакло Pendant СветлинаЦената е Средна г

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

Модерната геометрија Pendant Светла Lamparas Трпезариска Соба Дневна Соба Светла LED Pendant Светилка за Осветлува

Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на о

Нашата компанија е базирана на верувањето дека нашите клиенти барања се од најголема важност Нашата гр

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Please wait...