0
clear
  • Прекрасна Круг Белиот Оган Опал Накит 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас# Големина SF1113
  • -20%
  • -20%
Прекрасна Круг Белиот Оган Опал Накит 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас# Големина SF1113

Прекрасна Круг Белиот Оган Опал Накит 925 Sterling Silver Печат Мода Камења Жените Партија Jewelrys Нас Големина SF1113

DEN 861.60
DEN 526.00

Достапност
Производот е достапен


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
SF1113
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
слика
Компатибилност:
Полу-скапоцени камења
Функција:
Моден
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
оган опал
Земја на Производство:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен

Производи во категоријата

Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Сет 3Компјутери Срце Љубов Накит Нов Дизајн 2018 Прстен Големина се Достап

Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Отвори ПрстенНема изберете големина

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【 Камен 】Никој【Метал Тип】9999 Sterling Silver

2017 Нови Пристигнување Библиотека Книга Две Топката Прстен Гроздобер Стил Стаклена Купола стари Книги,

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver Гла

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон Сини Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површ

Материјал : 925 s TERLING SILVER (Печат S925) пол : Мажи Камен : CZ камен големина : 7mm*7mm Камен тежина : 3ct Видови : Прстен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver

Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстенМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни цирк

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

, Улица, Град, Регион и држава.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 ча

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР...

Please wait...