0
clear
  • 1 пар 5x114.3мм (5x4.5 инчен) палка HubCentric Тркала Изолација 10мм дебелина 67.1 mm центар создаден
  • -20%
  • -20%
1 пар 5x114.3мм (5x4.5 инчен) палка HubCentric Тркала Изолација 10мм дебелина 67.1 mm центар создаден

1 пар 5x114.3мм (5x4.5 инчен) палка HubCentric Тркала Изолација 10мм дебелина 67.1 mm центар создаден

DEN 912.48

Достапност
Производот е достапен


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Една пара (2) на нови палка тркала hubcentric изолација
(оваа аукција е за 2 Hubcentric Изолација , слика слика што ќе се прикажува да се користи за опис и референтни само, вистински објект изгледот може да се разликува со дебелина )
Топ моделот : 5x114.3(5x4.5inch) MM
Дебелина : 10ММ
Центар понесе : 67.1 MM
*** Специјални Забелешки ***
Ако вашиот центар stubs' должина е повеќе од адаптери' дебелина, можеби ќе треба да го земјата надолу центар studs, така што вашите тркала можат да седат рамна на адаптери.
Ние само guarentee дека ќе добиете објект како што е опишано во нашата листата(s). Сепак, ние не може да guarentee на fitment на секое возило. Тоа е крајот на корисниците' одговорноста да го осигура овој објект е точниот производ за вашите тркала. Ве молиме ни e-mail ако не сте сигурни, па ние може да ви помогне да го дознаам.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.

Кон својствата

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
IPW
Број На Модел На:
ws

Производи во категоријата

*Различни превозот канал(Кина Пост Регистрирани Воздухопловната Epacket ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX) различниприхо

Напомена : Потребните Информации : Оставете порака на th e гуми параметар како оваа фотографии покажуваат

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Отстрани повлечи ореви и отстранување на гуми и тркала.*Сите производи ќе бидат проверени и спакувани и

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.Подобро р

Цената на сите наши продажба на предмети доза не вклучува никакви увозни даноци, купувачот се одговорни

Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот ком

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.Ако не можете да се исходо

За 20152017 Sonata (не одговара sonata хибрид) За 20152017 Tucson За 20142017 Hyundai I20(GB / IB) За 20152016 ix35(TL) За 2017 Creta За Tucson TLE 1.6 AWD 2015 /

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Важно Превозот Прашање : Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот ПонСаб(710 работни дена за испорака

Добредојдовте на нашата продавницаВе молиме запишете го големинаили контактирајте го продавачот да ја

Добредојдовте на нашата продавницаАко сакате други големина центар прстени,ве молиме контактирајте ку

Еден сет : 2 парчиња2.Возило и Тркала PCD(Топ Модел) : 4×1004 Инсталирај гуми / тркала Да се биде во можност да с

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Нашата цел е задоволството на клиентите!7.

4pcs Сосема Нов Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Peugeot 206 / 207 / 3008 / 307 / 308 / 406 / 408Карактерис

Тркалото се Повлечи Топ Капи 1 K0601173 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Passat Буба Eos Golf CC Зајакот ОЕМ Дел Број : 1 K0 601 173 6 X0 012 24

100% сосема Нов и висок квалитетФлексибилни Прашина Пан усна за максимална површина за контакт додека уб

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Добредојдовте на нашата продавницаВе молиме запишете го големинаили контактирајте го продавачот да ја

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и с

Важно Превозот Прашање : Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот ПонСаб(710 работни дена за испорака

Автомобил Резервни Гуми Покритие За Лето Winer Полиестер Авто Пневматик Заштитник Складирање Кеси Црна Т

Please wait...